Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

No jūnija būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

No jūnija būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā
Foto: Egons Zīverts
24.05.2019 12:07

liepajniekiem.lv

Noslēdzoties mācību gadam skolās un sākoties vasaras brīvlaikam, no 1.jūnija Liepājas sabiedriskais transports jau tradicionāli sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem, savukārt, ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus, dažām pieturvietām mainīts nosaukums, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” direktors Uldis Zupa.

Nosaukums mainīts autobusa divām pieturvietām “Kuršu iela”, kas atrodas Siena tirgus laukumā – turpmāk tās tiks dēvētas par “Siena tirgus”. Līdz ar to mainās arī maršrutu nosaukums maršrutiem Nr.7, Nr.912, Nr.912A, Nr.912B un Nr. 904.

Savukārt autobusa pieturvietai “Pilsētas robeža” (atrodas pilsētas Dienvidu daļā, virzienā uz Nīcu) tiek mainīts nosaukums uz “Dienvidu robeža”. Kā arī maršrutiem Nr.6A, Nr.9A un Nr.12B mainīts galapunkts, kas turpmāk būs nevis “Kapsēdes iela”, bet “Biznesa centrs”.

Kā ik gadu, pamainot intervālus starp reisiem, Liepājas sabiedriskais transports maršrutos Nr.3, Nr.6 un Nr.9 no 1.jūnija tradicionāli sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem. Tāpat papildu izmaiņas kustības sarakstos tiks veiktas maršrutiem Nr.4, Nr.7, Nr.10, Nr. 904 un Nr.912.

Pasažieru ērtībām 6. maršruta autobusa reiss no M.Ķempes ielas brīvdienās pulksten 6.45 tiks pagarināts līdz Biznesa centram un kļūs par 6A maršruta reisu.

Kā jau ierasts, skolēnu vasaras brīvlaikā pārstāj kursēt skolnieku ekspreši Nr.1S, Nr.2S, Nr.4S, Nr.22S un arī maršruts Nr.1A.

1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, bērni un jaunieši vecumā līdz 18 gadiem Liepājas sabiedriskajā transportā, tostarp 904. un 912. maršrutā varēs braukt bez maksas. Bērniem braukšanas biļete šajā dienā nav jāiegādājas, bet nepieciešamības gadījumā, pēc kontroles lūguma, būs jāuzrāda skolēnu apliecība vai cits personas apliecinošs dokuments, lai varētu pārliecināties par jaunieša vecumu.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli