Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Nominācijas liek justies patīkami

Nominācijas liek justies patīkami
Foto: Egons Zīverts
20.03.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Vakar koncertzālē ”Lielais dzintars” sākās 5. Latvijas pasākumu forums, kas vairāku dienu garumā piedāvā plašu programmu pasākumu rīkotājiem. Forumā apbalvos arī labākos Latvijā organizētos pasākumus aizvadītajā gadā. Starp nominantiem ir arī seši Liepājas kultūras notikumi.

Latvijas Pasākumu producentu apvienības apbalvojumam ”Pasākumu gada balva 2018” nominēti seši Liepājas sarīkojumi, informē Liepājas pilsētas pašvaldība. Šis ir nozares augstākais profesionālais apbalvojums par izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā.

Kā labākais tūrisma pasākums nominēts Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja rīkotais ”Piekrastes pārgājiens 2018”. Starp labākajiem publiskajiem  pasākumiem – tradīcijām nosaukta Liepājā notikusī radošuma konference ”Subject: Creativity”, ko rīkoja SIA ”Addiction”. Par labākā reģionālā pasākuma godu sacenšas Liepājas Kultūras pārvaldes rīkotais Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 100. gadadienas koncerts 18.novembrī. Savukārrt Kultūras pārvaldes organizētā Ziemassvētku egles atklāšana pretendē uz labākā bērnu pasākuma titulu, bet starp simtgades pasākumiem novados nosaukts lielkoncerts ”Liepāja izAicina”. Liepājas muzejs ticis pie divām nominācijām par izstādi ”Liepājas brīvības stāsts” un ekspozīciju ”Latvijas Pagaidu valdības seši mēneši Liepājā”.

Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns neslēpa, ka cer uz liepājnieku panākumiem šajā konkursā, kas notiek jau kopš 2010. gada. ”Sešas nominācijas ir ļoti nozīmīgi. Kādu no balvām noteikti gribētu turēt rokās,” viņš sacīja, piebilstot, ka šī ir vēl viena nozīmīga reize, kad Liepāja sevi spēcīgi iezīmē Latvijas kultūras kartē.

Bet 5. Latvijas pasākumu foruma programmā būs sesijas gan pasākumu izstrādes, gan realizācijas jomās, notiks Latvijas pasākumu mūziķu skate un konference ”Kad pasākums kļūst par Notikumu”.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)