Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Norisināsies nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un invaliditāti

Norisināsies nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un invaliditāti
Foto: liepaja.lv
16.04.2018 13:57

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta ”Saredzi citādāk” ietvaros šajā gadā turpina organizēt bezmaksas sociālās pilnveides nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un invaliditāti. Nodarbības tiek rīkotas sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību, portālam vēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Sākot ar 1. maiju, tiek organizētas jaunas nodarbību grupas, tāpēc cilvēki ar redzes traucējumiem un invaliditāti, kā arī personas ar I, II un III grupas invaliditāti aicināti pieteikties nodarbībām, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26 056 026 (Zanda vai Jeļena). Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots.

Nodarbību dalībniekiem būs iespēja apgūt jaunas prasmes un zināšanas šādās nodarbībās: mājturības un dārza darbi, mājamatniecības nodarbības, datorapmācību nodarbības, apmācības par pilsētvides pieejamību Liepājā. Apmācības notiks nelielās grupās, nodarbību norisi pielāgojot katras personas funkcionālajam stāvoklim gida pavadībā.

Nodarbības atbilstoši to veidam norisināsies Liepājas Neredzīgo biedrībā, Ganību ielā 197/205, un sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā ”Dvēseles veldzes dārzs” Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā, Ziemupē. Apmācības par Liepājas pilsētvides pieejamību notiks Liepājas pilsētvidē.

Papildu informāciju par nodarbību norisi un citiem jautājumiem var gūt, zvanot pa tālruni 26 056 026 vai aplūkojot mājaslapā http://www.redzigaismu.lv/, kā arī, sazinoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas veselības veicināšanas koordinētāju Aneti Kopštālu-Kupi pa tālruni 63 404 747. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli