Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Palīdzēs novērst vandāļu nodarījumus

Palīdzēs novērst vandāļu nodarījumus
Foto: liepajniekiem.lv
06.04.2017 11:39

liepajniekiem.lv

Šodien, 6.aprīlī, notikušajā pilsētas domes Attīstības komitejas sēdē deputāti atbalstīja ieceri šogad pašvaldības finansiālo atbalstu sniegt ne vien no vandālisma cietušo ēku īpašniekiem, kā tas bija pērn, bet arī vairāku citu objektu īpašniekiem, portāls uzzināja pilsētas domes Attīstības komitejas sēdē.

Kā deputātiem skaidroja Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis, pilsētas domē jāapstiprina konkursa nolikums no vandālisma cietušo ēku īpašniekiem vandālisma seku novēršanai 2017.gadam, lai liepājnieki varētu sākt iesniegt pieteikumus.

Pilsētas pašvaldības budžetā šim mērķim šogad paredzēti līdzekļi 20 000 eiro apmērā. Viena projekta ietvaros paredzēts līdzfinansējums ne vairāk par 400 eiro.

Taču, kā uzsver M.Egmanis, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, kad uz pašvaldības finansiālo atbalstu varēja pretendēt tikai dzīvojamo māju īpašnieki, šogad paplašināts palīdzības saņēmēju loks. Proti, uz palīdzību varēs pretendēt arī no vandālisma cietušo saimniecības ēku īpašnieki, reliģiskās organizācijas un bērnu rotaļu laukumu uzturētāji.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli