Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Paplašina kanalizācijas tīklu

Paplašina kanalizācijas tīklu
Foto: Publicitātes
17.06.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

SIA “Liepājas ūdens” pavasarī noslēdza būvdarbu līgumu ar uzņēmēju AS “UPB” – “Kanalizācijas tīklu paplašināšana Liepājā, 6.kārta”. Šobrīd aktīvi būvdarbi notiek vairākās pilsētas vietās, atsevišķās no tām tie jau ir finiša taisnē.

“Kopā ir paredzēts izbūvēt jaunus kanalizācijas cauruļvadus apmēram 3,2 kilometru garumā pilsētas ielās un atsevišķos ielu posmos, kur līdz šim nav pieejami centralizēti kanalizācijas pakalpojumi,” laikrakstam pastāstīja “Liepājas ūdens” pārstāve Sarmīte Jēkabsone.

Šobrīd norit jaunu kanalizācijas tīklu izbūves darbi divos objektos: Karostā – Piestātnes un Pulkveža Brieža ielās, kā arī Atmodas bulvārī, kur kanalizācijas tīkli jau ir izbūvēti un uzsākti ielu seguma labiekārtošanas darbi. Bet otrs objekts ietver Ezera, Vaiņodes, Zviedru, Krusta, Pērkones, Palangas un Rāvas ielas. Arī šeit kanalizācijas tīklu izbūve lielākajā daļā ielu jau pabeigta, būvdarbi vēl notiek Pērkones ielā, kur cauruļvadu ieguldīšanas darbi pabeigti, bet norit ceļu seguma labiekārtošana.

“Visi centralizētās kanalizācijas sistēmas jaunie cauruļvadi ir izbūvēti kopā ar kanalizācijas pievadiem ielu sarkano līniju robežās katram dzīvojamam namam. Tādējādi visiem tur dzīvojošiem iedzīvotājiem būs nodrošinātas iespējas saņemt centralizētos kanalizācijas pakalpojumus,” sacīja S.Jēkabsone. Vēl viņa piebilda, ka pavisam nesen būvdarbi uzsākti arī Vānes ielā, bet tuvākajā laikā kanalizācijas tīklu paplašināšana notiks arī Lielgabalu, Žagatu, Skrundas, Flotes, Piltenes ielās.

Kanalizācijas tīklu paplašināšana mūsu pilsētā norit ar Eiropas Kohēzijas fonda atbalstu. Projekta kopējās izmaksas ir 2 325 400 eiro (bez PVN). No šīs summas Eiropas Kohēzijas fonds sedz 1 691 100 eiro, bet pārējo līdzfinansē pašvaldība.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli