Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Par Liepājas Liedaga vidusskolas direktori apstiprināta Inga Zeide

Par Liepājas Liedaga vidusskolas direktori apstiprināta Inga Zeide
Foto: Egons Zīverts
23.01.2020 13:17

liepajniekiem.lv

Ceturtdien, 23. janvārī, Liepājas pilsētas domes deputāti par Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Liedaga vidusskola” direktori apstiprināja līdzšinējo Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta vadītājas vietnieci un Liepājas Universitātes lektori Ingu Zeidi, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību daļa.

Liepājas pilsētas dome 2019. gada 5. novembrī izsludināja atklātu konkursu uz Liepājas Liedaga vidusskolas direktora amatu, uz kuru kopumā pieteicās pieci pretendenti. Konkursa komisija veica kandidātu atlasi un par piemērotāko atzina Ingu Zeidi.

Konkursa izvērtēšanas komisijas sastāvā bija Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos, Izglītības komisijas priekšsēdētājs Atis Deksnis, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde vadītāja Kristīne Niedre – Lathere, Izglītības pārvaldes Pedagoģijas nodaļas vadītāja Inga Ekuze, Izglītības un zinātnes darbinieku Liepājas nodaļas vadītāja Simona Petrovica, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas direktors Helvijs Valcis, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Juridiskās daļas vadītāja Dace Arāja un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja Aija Nelsone.

I. Zeides līdzšinējā profesionālā pieredze saistīta ar darbu Izglītības un zinātnes ministrijā, viņa ir bijusi IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktores vietniece, lektore Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātē, projektu vadītāja Valsts izglītības satura centrā, kā arī valodu skolas (Berlitz, CTGroup) direktore.

Jaunā Liepājas Liedaga vidusskolas direktore Latvijas Universitātē studē pedagoģijas doktora programmā, ieguvusi maģistra grādu Baltijas jūras reģiona studijās un bakalaura grādu komunikācijas zinātnē.

I. Zeides kandidatūras apstiprināšanai konkrētajam amatam saņemts arī Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojums. Šodienas domes lēmums paredz to, ka I. Zeide darbu Liepājas Liedaga skolā sāks 2020. gada 1. jūlijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli