Sestdiena, 4. februāra Veronika, Daila, Dominiks
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 21. novembris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 21. novembris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
21.11.2022 00:03

LETA

Jaunākā informācija:

22:30 Pēc Krievijas postošajiem triecieniem Ukrainas elektroenerģijas tīklam šī ziema miljoniem ukraiņu būs tāda, kas rada draudus dzīvībai, pirmdien brīdināja Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas reģiona direktors Hanss Klūge.

“Runājot vienkārši – šī ziema būs par izdzīvošanu,” žurnālistiem vizītes gaitā Kijivā sacīja PVO amatpersona.

“Miljoniem cilvēku Ukrainā šī ziema būs tāda, kas rada draudus dzīvībai,” viņš brīdināja.

Postījumi, ko Ukrainas enerģētikas infrastruktūrai nodarījuši neskaitāmie Krievijas raķešu triecieni, ir kā nokauts veselības sistēmai un cilvēku veselībai, sacīja Klūge.

Kopš Krievijas pilna mēroga kara sākuma PVO reģistrējusi vairāk nekā 700 uzbrukumu Ukrainas veselības objektiem.

Starptautisko humanitāro tiesību pārkāpums ir acīmredzams, atzina Klūge.

“Pastāvīgie uzbrukumi veselības un enerģētikas infrastruktūrai nozīmē, ka simtiem slimnīcu un veselības aprūpes iestāžu vairs nespēj pilnā mērā veikt savu darbību.”

“Mēs prognozējam, ka divi trīs miljoni cilvēku pametīs savas mājas, meklējot siltumu un drošību,” viņš brīdināja. “Viņi veselības ziņā sastapsies ar unikāliem izaicinājumiem, arī elpceļu infekcijām, tādām kā Covid-19, pneimonija, gripa, kā arī nopietnu difterijas un masalu risku nepietiekamā apjomā vakcinētajā iedzīvotāju daļā.”

19:40 Krievu okupanti pēc nesenajām apšaudēm ierobežojuši Starptautiskās Atomenerģijas aģentūras (IAEA) novērotāju piekļuvi Zaporižjas atomelektrostacijai (AES), pirmdien pavēstīja Ukrainas atomenerģētikas uzņēmums “Enerhoatom”.

Reaģējot uz IAEA ģenerāldirektora Rafaela Grosi priekšlikumu veikt Zaporižjas AES bojājumu novērtējumu, krievu okupanti atbildējuši, ka atsevišķos objektos novērotājus varētu nepielaist.

Uz Grosi priekšlikumu, ka novērotāji varētu veikt bojājumu novērtējumu Zaporižjas AES, Krievijas enerģētikas uzņēmuma “Rosenergoatom” ģenerāldirektora padomnieks Renats Karčaa Krievijas medijiem sacīja: “Ja viņi gribēs pārbaudīt objektu, kam nav nekā kopīga ar kodoldrošību, piekļuve tiks atteikta.”

Ukrainas atomenerģētikas uzņēmums “Enerhoatom” norāda, ka Krievija apšaudēs cenšas apsūdzēt Ukrainu.

Turklāt tas notiek “tieši tad, kad paši okupanti un viņu līdzskrējēji neļauj IAEA ekspertiem pārbaudīt postījumus, tādējādi slēpjot liecības par saviem noziegumiem”, teikts paziņojumā.

Atsaucoties uz informāciju, ko sniegusi Zaporižjas AES vadība, IAEA grupa notikuma vietā paziņoja, ka cietušās infrastruktūras vidū ir radioaktīvo atkritumu glabāšanas ēka, dzesēšanas ūdenstilpņu sistēma, kabelis uz vienu no reaktoriem, tilts uz citu reaktoru un palīgēka.

Zaporižjas AES Ukrainai nodrošināja aptuveni piekto daļu elektroenerģijas.

Reaktori ir apturēti, bet pastāv kodoldegvielas pārkaršanas risks, ja tiks pārtraukta elektroenerģijas padeve atdzesēšanas sistēmās. Apšaužu rezultātā elektropadeves līnijas vairākkārt tikušas pārrautas.

18:02 Krievija šobrīd nevar saņemt Irānas raķetes “Fateh-110” un “Zolfaghar”, kas spēj nolidot 300 un 700 kilometrus lielus attālums, jo piegāžu procesu aizkavē zināmi faktori, kas radušies, iespējams, diplomātisko resursu iesaistes rezultātā, pirmdien pavēstīja Ukrainas armijas Gaisa spēku pavēlniecības pārstāvis Jurijs Ihnats.

“Iespējams, ir kaut kādi “faktori”, iespējams, ir iesaistīti kaut kādi diplomātiskie resursi, iespējams, ir kaut kādi sarunu procesi, iespējams, to ietekmē zināmas valstis. Cerēsim, ka teroristi nesaņems šīs raķetes,” telemaratona ēterā sacīja Ihnats.

Ukraina gatavojas visiem notikumu attīstības variantiem un draudiem, jo Krievija turpinās teroru arī bez Irānas raķetēm, triecieniem krājot savas, viņš piebilda.

Iepriekš tika ziņots, ka Irāna grasās nodrošināt Krievijai karam ar Ukrainu klases “zeme-zeme” raķetes “Fateh-11” un “Zolfaghar”, kā arī vēl vairāk kamikadzes dronu.

Tika ziņots, ka raķetes jau tiek gatavotas rūpnīcās.

Kā norādīja grupas “Informatīvā pretošanās” militāri politisko jautājumu apskatnieks Oleksandrs Kovalenko, šīs Irānas raķetes Ukrainas pretgaisa aizsardzības sistēmai būs sarežģīts mērķis.

“Fateh-110” un “Zolfaghar” ir tuvā darbības rādiusa operatīvi taktiskās ballistiskās raķetes. Tās spēj trāpīt mērķiem 300 līdz 700 kilometru attālumā.

16:00 Ukrainas likumsargi 11.novembrī atbrīvotajā Hersonā apzinājuši četras vietas, kur krievu okupanti spīdzinājuši ieslodzītos, pirmdien pavēstīja Ukrainas ģenerālprokuratūra.

Amatpersonas veikušas inspekcijas “četros objektos”, kur Krievijas karaspēks “nelegāli turēja cilvēkus ieslodzījumā un viņus brutāli spīdzināja”.

Moku kambari atradušies pagaidu aizturēšanas izolatorā, izmeklēšanas izolatorā un policijas rajona nodaļā.

Izmeklētāji atraduši gumijas steku daļas, koka nūju, aparātu, ar kuru okupanti mierīgos iedzīvotājus spīdzināja ar strāvu, kvēlspuldzi. Sienās bijušas lodes.

Atbilstoši prokuratūras informācijai kamerās un pagrabos pielietotas dažādas spīdzināšanas metodes, fiziskā un psiholoģiskā vardarbība.

Izmeklētāji cenšas noskaidrot visus cietušos un apzināt citus moku kambarus.

Turpinās pirmstiesas izmeklēšana krimināllietas ietvaros par kara likumu un paražu pārkāpuma faktu, teikts paziņojumā.

Okupanti Hersonā pametuši dokumentus par ieslodzījuma vietu administrēšanu.

Hersona Krievija kontrolē atradās astoņus mēnešus.

10:53 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz pirmdienas rītam sasnieguši 84 600 karavīru, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 390 iebrucēji.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 2892 tankus, 5822 bruņutransportierus, 1870 lielgabalus, 393 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 209 zenītartilērijas iekārtas, 278 lidmašīnas, 261 helikopteru, 1537 bezpilota lidaparātus, 480 spārnotās raķetes, 4378 automobiļus un autocisternas, 16 kuģus un ātrlaivas, kā arī 161 specializēto tehnikas vienību.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

09:21 Nepilnu deviņu mēnešu laikā kopš atkārtotā Krievijas iebrukuma Ukrainā apstiprināta 8311 civiliedzīvotāju nogalināšana, informējusi Ukrainas Ģenerālprokuratūrā.

Nogalināto vidū ir 437 bērni.

Vēl vairāk nekā 11 000 civiliedzīvotāju kara laikā ievainoti, svētdien paziņojis Ukrainas ģenerālprokurors Andrijs Kostins.

“Līdz šodienai fiksēti vairāk nekā 45 000 kara noziegumu un vairāk nekā 19 000 noziegumu pret nacionālo drošību. Ģenerālprokuratūras rīcībā esošā informācija liecina, ka apstiprināta 8311 civiliedzīvotāju bojāeja, viņu vidū ir 437 bērni. Ievainoti vairāk nekā 11 000 civiliedzīvotāju. Tomēr mēs saprotam, ka reālais skaits ir daudz lielāks, mums vēl nav piekļuves dažām okupētajām teritorijām.” pavēstījis Kostins.

Saskaņā ar viņa sniegto informāciju apsūdzības kara noziegumos izvirzītas jau 216 personām, kuru vidū ir 17 krievu karagūstekņi. Pērējiem apsūdzības izvirzītas aizmuguriski.

Līdz šim tiesai nodotas apsūdzības pret 60 personām, no kurām 12 jau ir notiesātas.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz