Sestdiena, 1. oktobris Lāsma, Zanda, Zandis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nedēļas politikas apskats: Vai terorismu var saukt par karu?

Kaut arī vasara ir pašā briedumā un aicināt aicina baudīt savus jaukumus, tomēr mieru nedod ne kovida jaunais vilnis, kas sācis velties agrāk, nekā paredzēts, ne kara draudīgā ēna, ne arī apzināšanās, ka rudens sola dzīves dārdzības strauju kāpumu.

Nedēļas politikas apskats: Vai terorismu var saukt par karu?
Foto: EPA/SEDAT SUNA
Foto: EPA/SEDAT SUNA
09.08.2022 00:03

liepajniekiem.lv

Par to nav nekādu šaubu, ka nāk rudentiņis un būs barga ziema, kā dzied dziesmā. Jautājums tikai, cik barga un vai pietiks ar valdības atvēlētajiem 430 miljoniem eiro, lai kaut daļēji kompensētu apkures cenu padārdzināšanos pat par četrām reizēm. Jo nāksies rēķināties, ka vēl dārgāka kļūs arī elektroenerģija un pārtika, bet tik ietilpīgs valdības naudas maks nav, lai kompensētu visus šos cenu kāpumus. Un tā būs auglīga augsne Latvijai naidīgiem spēkiem, lai kūdītu izraisīt nemierus, tāpēc pats galvenais ir sabiedrībai neļauties izprovocēties.

Cita lieta, ka jāpateicas tam, ka šoruden notiks Saeimas vēlēšanas. Nebūtu tās, diez vai valdība izrādītos tik dāsna, bet tagad valdošās koalīcijas partijām jānostiprina savas pozīcijas ceļā uz vēlēšanām, un nekas nav efektīvāks kā atbalsts enerģētikas krīzes apstākļos, kad cilvēkiem nav iespējas visu apmaksāt.

Tātad valdību veidojošās partijas jau sāk spēcīgu izrāvienu vēlēšanu maratonā,

kamēr konkurenti tā arī neprot pateikt, kā šo krīzi pārvarēt ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem, izņemot vispārzināmo patiesību, ka jātaupa.

Tas ir saprotams jebkuram, ka ar tik plašu vērienu dzīvot vairs nevar, taupības režīmu nolēmusi ieviest visa Eiropas Savienība, bet ne jau tikai elektroenerģijas taupīšanu, samazinot ielu apgaismojumu un dažādu ēku un pieminekļu izgaismošanu, bet arī gatavojoties pilnībā pārtraukt saņemt gāzi no Krievijas, kura pierādījusi, ka nav uzticams partneris.

Jā, beidzot Rietumeiropas valstu līderi sapratuši to, par ko viņus jau laikus brīdināja ASV un Austrumeiropas valstu vadītāji, proti, ka Krievija agrāk vai vēlāk izmantos energoresursus par ieroci, lai ietekmētu Rietumu pasauli un šķeltu to.

Visvairāk to negribēja sadzirdēt Vācija, taču tagad vācieši šī ieroča iedarbību izjūt uz savas ādas.

Un izjutīs vēl sāpīgāk, tāpat kā citi, jo skaidrs, ka, turpinoties Krievijas karam pret Ukrainu, turpināsies arī enerģētikas karš un krīze šajā jomā būs vēl dziļāka.

Vai visas valstis to izturēs un nepadosies Maskavas kārdinājumam ignorēt Eiropas Savienības sankcijas un tādējādi saņemt lētākus energoresursus?

Tātad beigas karam vēl neredzēt, un var to saukt gan par autokrātijas karu pret demokrātiju, gan par civilizāciju karu, gan par karu bez frontes līnijas, ar to domājot tādu baisu kara izpausmi kā terorismu.

Lai gan terorismu diez vai var attiecināt uz karu, kuram tomēr ir nerakstīti principi un likumi, taču terorismam tādu nav un tā mērķis ir sēt bailes un paniku, kā arī izdarīt pēc iespējas lielākus postījumus un nogalināt pēc iespējas vairāk civiliedzīvotāju, tāpēc vēl vienkāršāk to saukt par barbarismu.

Tā, kā Otrā pasaules kara sākumā Vācija ar raķetēm apšaudīja Anglijas pilsētas un kā kara turpinājumā atbildēja briti, nopostot Drēzdeni vai Hamburgu. Darīja to arī ar tādu šaušalīgu ieroci kā fosfora bumbas, kādas tagad Krievija izmanto karā pret Ukrainu.

Un vai tad terorisms savulaik neskāra arī mūspusi, kad Otrā pasaules kara pēdējā rudenī PSRS aviācija bombardēja Liepāju, metot bumbas, kur pagadās, ne jau tikai uz militāriem objektiem?

Tagad Ukrainā līdzīgi rīkojas Krievijas spēki, tikai bumbu vietā ir raķetes, kuras posta visu pēc kārtas, tāpēc jau arī Latvijas Saeimas Ārlietu komisija nolēma Krieviju atzīt par valsti, kura atbalsta terorismu. Tas gan neko būtiski nemaina, vienīgi kaitē Krievijas reputācijai un var šo valsti naglot pie kauna staba dažādās starptautiskās organizācijās, tikai Krievija no tām gan izmesta, gan pati aizgājusi. Krievijas Ārlietu ministrija tā arī skaidri un gaiši pavēstīja: sadarbība ar Rietumiem beigusies.

Pavisam citādi būtu, ja Krieviju atzītu par terorisma valsti, jo tas ne tikai pavērtu ceļu Krieviju reāli sodīt, bet pat liktu to darīt, līdzīgi tam, kā rīkojās ASV pret starptautiska mēroga teroristiem, savulaik nogalinot teroristu vadoni Osamu bin Ladenu, bet tagad viņa pēcteci šajā statusā Aimanu al Zavahiri. Te nebija no svara, ka abus teroristus nomedīja neitrālās valstīs; teroristi paliek teroristi, viņu sodīšanai nekādu ierobežojumu nav.

To Rietumi lika saprast arī Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, ka gadījumā, ja viņš karā pret Ukrainu nolems pielietot kodolieročus, kaut arī tikai taktiskos, Putinu atradīs, vienalga, cik dziļā bunkurā viņš arī būtu noslēpies. Bet jāliek saprast bija tāpēc, ka ne jau tikai Kremļa režīma propaganda draud ar kodolieročiem un Trešo pasaules karu.

Draud arī Kremļa vadoņi, uzsverot, ka izmantos kodolieročus ne tikai tad, ja Ukraina mēģinās ar spēku atgūt Krimu, izmantos arī, ja Rietumi turpinās piegādāt Ukrainai bruņojumu.

Ja reiz tā, tad tas varētu nozīmēt arī, ka Krievija sāk apzināties, ka tā nevar sacensties ar NATO un tai nav pa spēkam Ukrainā sasniegt iecerēto, ja Rietumi turpinās palīdzēt ukraiņiem. Bet nu jau Kremļa vadoņi neslēpj, ka iecerēts ir atjaunot PSRS.

Protams, Krievija mācās no savām neveiksmēm un šī mācība varētu noderēt karos nākotnē, taču mācās arī Ukraina, un nu jau Krievija atsevišķos reģionos sāk zaudēt iniciatīvu. Par lūzumu kara gaitā runāt vēl pāragri, taču par piesardzīgu optimismu gan var saukt izmaiņas kara gaitā Ukrainas dienvidos, kur kaujās Hersonas apgabalā tuvākajā laikā varētu izšķirties kara iznākums un Krievija koncentrē karaspēku, gan lai atvairītu Ukrainas spēku pretuzbrukumu, gan lai pati uzbruktu.

Un ko varētu nozīmēt tas, ka Krievija pie robežas ar Ukrainu paredzējusi atcelt mācības skolās, Krimā ieved papildu spēkus, bet Baltkrievijā izvieto pretgaisa aizsardzības raķetes? Vai tiešām baidās no Ukrainas uzbrukuma?

Te vairs neder propaganda, ar kuru Putina režīms, līdzīgi kā savulaik Trešā reiha fīrera Hitlera režīms, iefiltrēja idejas sabiedrībā, un Krievija iebruka Ukrainā tikai tad, kad juta sabiedrības atbalstu, kurai bija iepotēta izredzētības apziņa.

Tas, ka Krievijas vēsturiskā misija ir vērsties pret Rietumu liberālajām vērtībām, un Krievija ir tik varena, ka šajā sāncensībā uzvarēs arī tad, ja valsts ekonomika slīdēs lejup un, kā šķiet, pēc naftas un gāzes eksporta samazināšanās uz Rietumiem noslīdēs pavisam zemu.

Ar vārdu sakot, sabiedrība ir tā nozombēta, ka tik drīz nepacels galvu un neliks Kremļa režīmam mainīt politiku, ko var saukt gan par fašismu, gan impērismu, gan revanšismu.

Varbūt sabiedrība pamodīsies tad, ja ūdens smelsies mutē, varbūt arī, ja kara gaitā Krievija nonāks uz zaudējuma sliekšņa. Bet to režīms diez vai pieļaus. Ja jutīs krahu, meklēs iespēju tikt cauri ar godu, savus noteikumus Ukrainai mēģinot uzspiest sarunu ceļā.

Latvijā

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Valdība nosaka visās nozarēs ieviest taupības režīmu.

Kļūst zināms, ka Saeimas vēlēšanās piedalīsies 19 partijas.

Saeimas Ārlietu komisija Krieviju atzīst par valsti, kas atbalsta terorismu.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš sabiedrības viedokļu krustugunīs briestošās energokrīzes sakarā.

Pasaulē

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Ceļā sāk doties kuģi ar Ukrainas labību.

Ķīna rīko vērienīgus militāros manevrus netālu no Taivānas.

ASV specoperācijā nogalina vienu no pasaulē visvairāk meklētiem teroristiem Aimanu al Zavahiri.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

ASV Kongresa Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi ierodas vizītē Āzijā.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz