Otrdiena, 27. septembris Ilgonis, Ādolfs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nedēļas politikas apskats: Vai trauksmes zvanu sadzirdēs?

Šīs nedēļas beigās apritēs pieci mēneši kopš Krievijas plašā un noziedzīgā iebrukuma Ukrainā, taču iebrucēji nekur tālu nav tikuši, tāpēc arī kara turpmākā gaita grūti prognozējama. Tāpat kā pateicīgs uzdevums nav arī mēģināt paredzēt Saeimas vēlēšanu iznākumu, lai gan līdz balsošanai tikai nedaudz vairāk nekā divi mēneši.

Nedēļas politikas apskats: Vai trauksmes zvanu sadzirdēs?
Spāniju piemeklējušais karstuma vilnis ir mežu ugunsgrēku iemesls piecos Spānijas reģionos. Līdz vakardienai uguns bija nopostījusi aptuveni 2400 hektārus. Liesmas nav saudzējušas ne tikai mežus, bet arī daudzas apdzīvotas vietas, tai skaitā Obarso de Valdeoras ciematiņu Galīcijā, Spānijas ziemeļrietumos. (Foto: EPA/LETA)
Spāniju piemeklējušais karstuma vilnis ir mežu ugunsgrēku iemesls piecos Spānijas reģionos. Līdz vakardienai uguns bija nopostījusi aptuveni 2400 hektārus. Liesmas nav saudzējušas ne tikai mežus, bet arī daudzas apdzīvotas vietas, tai skaitā Obarso de Valdeoras ciematiņu Galīcijā, Spānijas ziemeļrietumos. (Foto: EPA/LETA)
19.07.2022 00:00

liepajniekiem.lv

Ja vēlēšanas notiktu pašlaik, tad gan bez lielas šaubīšanās varētu valdošās koalīcijas laurus atvēlēt pie varas esošajām partijām, jo pašreiz sabiedrībai galvenais ir stabilitāte un drošība, un valdība par to rūpējas atzīstami.

Protams, šie jēdzieni būs svarīgi arī rudenī, vēlēšanām tuvojoties, jo karš Ukrainā diez vai būs beidzies, bet cits karš nebūs sācies. Un tomēr tad priekšplānā droši vien izvirzīsies ekonomiskā krīze un dzīves dārdzība, bet šajā ziņā valdības pozīcijas ir pavājas.

Tāpēc var tikai atkārtot vispārzināmo atziņu, ka vēlēšanās iegūs tas politiskais spēks, kas parādīs virzienu, kā panākt, lai cilvēku naudas maciņi nekļūtu pārāk plāni.

Nevis solītu zelta kalnus, bet konkrēti parādītu, kā rāpties laukā no ekonomiskās krīzes bedres.

Solījumu laikmets ir beidzies, patīk tas kādam vai nepatīk.

Taču tas nebūt nav vienīgais, kas priekšvēlēšanu aģitācijas kampaņas sakarā sevi jau pārdzīvojis. Savu nozīmi zaudējusi arī populāru cilvēku iekļaušana vēlēšanu sarakstos, jo esam taču ne reizi vien pārliecinājušies, ka visiem zināmi mākslinieki vai sportisti vēl nenozīmē prasmīgus politiķus, tāpēc arī itin naivi izskatās vairāku politisko spēku centieni uzsvaru joprojām likt uz skaistumkonkursu. Cita lieta – spilgts līderis, kurš pierādījis, ka viņam var uzticēties.

Potenciālie vēlētāji diez vai lielu uzmanību pievērš arī partiju programmām un plašsaziņas līdzekļos paustajām tēzēm, taču uz kaut ko var cerēt, rīkojot kandidātu tikšanās ar vēlētājiem, vienalga, plašākā vai šaurākā lokā.

Jo tikai tad potenciālais balsotājs var labāk iepazīt un izvērtēt, vai biļetenu ar šāda cilvēka pārstāvēto partiju mest vēlēšanu urnā vai atkritumu tvertnē. Protams, šādas tikšanās prasa ne tikai laiku, pacietību un izdomu, bet arī prasmi dialogā aci pret aci ar vēlētājiem pārliecināt par savas partijas spējām atrisināt to vai citu jautājumu, kā arī izskaidrot, kāpēc nav izdevies iecerētais. Vienkāršāk sakot, lai neviens jautājums nepaliek karājoties gaisā.

Varbūt es kļūdos, bet, manuprāt, tieši šie politiķu vai topošo politiķu kontakti aci pret aci ar vēlētājiem ir arī efektīvākais līdzeklis, lai cilvēki vispār aizietu nobalsot.

Niecīgais balsotāju skaits pašvaldību vēlēšanās bija pietiekami skaļš trauksmes zvans, ka ar partiju līdz šim pieņemtām vēlēšanu kampaņas metodēm vairs nepietiek un iepazīstināšana ar savām iecerēm jāmaina būtiski.

Vai tas būs sadzirdēts? Tāpat prognozēm vairs ne tuvu nepietiek ar to, vai līdz šim pie varas esošo politisko spēku darbība apmierina vai neapmierina, un partiju reitingiem nav lielas nozīmes. Visu izšķirs tas, vai cilvēki uz vēlēšanām aizies vai neaizies.

Kas attiecas uz Krievijas karu pret Ukrainu, tad tajā krasas pārmaiņas nenotiek. Krievijas karaspēks joprojām neprot izmantot lielo skaitlisko pārsvaru. Joprojām tas lieto galvenokārt no PSRS laikiem palikušo bruņojumu, kas ir vairāk nekā novecojis, un, iespējams, tāpēc uz militāriem objektiem mērķētās raķetes lido, kur pagadās, un trāpa dzīvojamos namus, skolas, bērnudārzus, slimnīcas, koncertzāles, sporta arēnas.

Maz ticams, ka šī iemesla dēļ Krieviju pasludinās par teroristisku valsti, kā vēlas Ukrainas vadītāji. Jo tas pavērtu iespēju, piemēram, Savienotajām Valstīm uzbrukt Krievijai, taču šāds uzbrukums jau būtu Trešā pasaules kara ievadījums.

Arvien vairāk skaidrs, ka tehnoloģiskā ziņā Krievija karu jau zaudējusi, un tas arī izskaidro, kāpēc karadarbība rit tik gausi, lai gan

Kremļa režīms nevar neapzināties, ka lēns karš nozīmē Krievijas ekonomikas pašnāvību.

Kaut arī Maskava turpina stāstīt, ka sankcijas nav iespaidojušas Krievijas ekonomiku, nu jau vairs nevar noslēpt, ka šīs valsts tautsaimniecība brūk.

Tas ir apmēram tas pats, kas Krievijas prezidenta Vladimira Putina stāstītais, ka militārā operācija Ukrainā notiek pēc plāna, kā paredzēts. Kā tad tā, jo pirms iebrukuma taču skandināja, ka paredzēts kaut kas cits? Ka paredzēts visu atrisināt ne ilgāk kā nedēļas laikā?

Un vairāk nekā naiva izklausās Kremļa valdnieka taisnošanās, ka Krievija vēl neko nopietnu neesot sākusi. Tātad zaudēja, pēc Ukrainas aprēķiniem, gandrīz 40 tūkstošus cilvēku dzīvības tikai tāpat vien, neko nesākot?

Jo vairāk Krievijas karaspēks izgāžas, parādot savu nemākulību, jo histēriskāks kļūst Kremļa režīma propagandas tonis.

Nu vairs nepietiek ar tādām dumjībām, ka Ukraina atteikusies no visa pozitīvā, kas bijis Padomju Savienībā un Krievijā, un būvējusi nacistu valsti. Tikai propagandisti droši vien no šiem murgiem atteicās arī tāpēc, ka diez vai varētu atbildēt uz jautājumu, kāpēc šādam nacistu režīmam palīdz vai puse pasaules un starptautiskā konferencē nolemj ieguldīt milzu līdzekļus, lai “nacistu valsti” atjaunotu.

Jā, tagad ar šādiem murgiem par nacismu vairs nepietiek. Un nu jau propagandisti ar putām uz lūpām skandina, ka Krievija var uzspridzināt tiltus Londonā un tuneli zem Lamanša kanāla, bet augstas amatpersonas pavisam nopietni brīdina, ka Amerikas Savienotajās Valstīs ir teritorija, kuru Krievija var mēģināt atgūt.

Un izrādās, ka Ukraina apšaudot Krievijas zemes. Kuras? Ukrainas austrumus un dienvidus… Ja jau šajā valstī valda tāda histērija, tad nav brīnums, ka kādai amatpersonai par kara publisku nosodīšanu piespriež 7 gadus cietumā.

Šīs publikācijas sākumā jau rakstīju, ka ir ļoti grūti prognozēt karadarbības tālāko gaitu. Ja Krievijā vai Krievijas okupētajos apgabalos Ukrainā notiks vispārēja mobilizācija, ukraiņiem tiešām var nākties uz laiku atdot visu Donbasu un arī savas valsts dienvidus.

Savukārt, ja Ukrainas karaspēks saņems vairāk smago ieroču, tas var sākt dzīt iebrucējus arvien tālāk un atbrīvot minētās teritorijas. Un vēl. Vai Krievija apstātos, ja būtu nostiprinājusies pašreiz ieņemtajos reģionos, vai ietu tālāk, mēģinot riskēt un pakļaut visu Ukrainu? Un kā rīkotos Kijivas valdība, ja Maskava, sapratusi, ka vairāk spēka tai nav, kādā brīdī piedāvātu miera sarunas?

Iespējami arī citi varianti. Tā kā Kremļa režīms veido savu pasauli, tā saukto krievu pasauli ar saviem noteikumiem, tad nebūtu nekāds brīnums, ja Maskava pēkšņi paziņotu par Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas apvienošanos un par Ukrainas likumīgo prezidentu atzītu savulaik no Kijivas aizbēgušo Viktoru Janukoviču, kuru taisnīguma vārdā jāatjauno šajā amatā un tāpēc ar varu jāpiespiež Kijivu to darīt. Pašreizējā jucekļa laikā no Krievijas var sagaidīt visvisādus brīnumus.

Latvijā

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Sākas kandidātu sarakstu iesniegšana Saeimas vēlēšanām.

Valdība apstiprina, kurus no padomju un nacistu režīmus slavinošiem pieminekļiem demontēt.

Turpina palielināties ar kovidu saslimušo skaits.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Aizsardzības ministra Arta Pabrika paziņotais par aizsardzības dienesta izveidošanu izraisa arvien lielāku rezonansi.

Pasaulē

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Vienojas, kā pa jūrasceļu eksportēt graudus no Ukrainas.

Krievija turpina teroruzbrukumus Ukrainai.

Krievija uz laiku pārtrauc gāzes pievadīšanu Vācijai.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

ASV prezidents Džo Baidens ierodas vizītē Tuvajos Austrumos.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz