Pirmdiena, 15. jūnijs Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Rite pieļauj attiecību normalizēšanu ar Krieviju pēc kara

NATO ģenerālsekretārs Marks Rite paudis viedokli, ka pēc Ukrainas kara beigām Eiropai un ASV attiecības ar Krieviju būtu jānormalizē.

Rite pieļauj attiecību normalizēšanu ar Krieviju pēc kara
Foto: Bloomberg/ Getty Images
14.03.2025 16:01

LETA

“Bet mēs vēl absolūti neesam gatavi, mums jāturpina izdarīt spiedienu uz viņiem, lai pārliecinātos, ka Krievija sarunas uztver nopietni,” intervijā telekanālam “Bloomberg TV” paziņoja Rite.

NATO ģenerālsekretārs ceturtdien Baltajā namā tikās ar ASV prezidentu Donaldu Trampu. Viņi apsprieda iespējamo pamieru Ukrainā.

“Mums ir jāturpina izdarīt spiedienu uz viņiem [krieviem], lai pārliecinātos, ka viņi ir gatavi nopietni iesaistīties sarunās ar ASV administrāciju un, protams, ar ukraiņiem,” pēc tikšanās paziņoja Rite.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz