Sestdiena, 20. jūnijs Rasa, Rasma, Maira
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Slovēnijas valdība atbalsta Palestīnas valsts atzīšanu

Slovēnijas valdība ceturtdien atbalstīja priekšlikumu par Palestīnas valsts atzīšanu un aicināja parlamentu rīkoties tāpat.

Slovēnijas valdība atbalsta Palestīnas valsts atzīšanu
Slovēnijas premjerministrs Roberts Golobs. (Foto: Borut Zivulovic/ Reuters)
30.05.2024 19:17

LETA

Balsojums parlamentā notiks otrdien.

Premjerministra Roberta Goloba valdošajai koalīcijai parlamentā ir pārliecinošs vairākums, un balsojums likumdevēju sapulcē šajā jautājumā ir tikai formalitāte.

Lēmumu par Palestīnas valsts atzīšanu Slovēnijas valdība pieņēmusi divas dienas pēc tam, kad Palestīnas valsti bija atzinušas trīs citas Eiropas valstis – Īrija, Norvēģija un Spānija.

Sperot šo soli, Slovēnija kļūs par desmito Eiropas Savienības valsti, kas atzinusi Palestīnas valsti.

Vairāk nekā 140 pasaules valstu atzinušas Palestīnas valsti – tās ir vairāk nekā divas trešdaļas ANO dalībvalstu.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz