Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Peldsezona sākusies, aprīkojuma vietām joprojām nav

Peldsezona sākusies, aprīkojuma vietām joprojām nav
Foto: liepajniekiem.lv
23.05.2018 07:03

liepajniekiem.lv

15.maijā sākās oficiālā peldsezona, kas nozīmē, ka pludmalei šajā dienā jau bija jābūt aprīkotai ar visu nepieciešamo inventāru – tualetēm, pārģērbšanās kabīnēm, atkritumu konteineriem un laipām. 

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Komunālā pārvalde” sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls solīja: ”Pludmalē pamatā viss būs izdarīts līdz sezona atklāšanai. Līdz 15.maijam, pludmales sezonas sākumam, plānots izvietot visu nepieciešamais inventārs: kabīnes, celiņi, soliņi, atkritumu konteineri, norādes.”

Pēc viņa teiktā izrietēja, ka, sākoties oficiālajai peldsezonai, sakārtota tiks arī nūdistu pludmale, kur salauzts uzraksts: ”Nūdistu pludmalē būs viena pārvietojamā tualete, atkritumu konteiners un atjaunots uzraksts. Diemžēl uzrakstu katru gadu vandaļi vairākas reizes sabojā.” 

22.maijā no rīta portāls pārliecinājās, ka solījumi attiecībā uz nūdistu pludmali joprojām pilnībā nav turēti – ir atkritumu konteineri, bet joprojām nav nevienas tualetes. Un norādei, kas vēsta, ka te sākas nūdistu pludmale, pazudušais uzraksts joprojām nav atjaunots.

Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, jautāts, kad nūdistu pludmalē tiks izvietota tualete, skaidroja:

”Šonedēļ tualeti uzliks!” Viņš norāda, ka iepriekš izplatītajā informācijā ”nebija konkrēts solījums, ka nūdistu pludmalē viss būs sakārtots 15.vai 22.maijā”: ”Katru gadu te inventāru izvietojam pēc tam, kad ir sakārtotas Zilā karoga pludmales… Pakāpeniski…”

Uz jautājumu, kad savedīs kārtībā norādi, kur sākas nūdistu pludmale, viņš arī sola: ”Arī šonedēļ!”

Savukārt 21.maija pievakarē portāls novēroja, ka pienācīgā kārtībā nav arī inventārs Jūrmalas parkā. Nedarbojas centrālā strūklaka, kas atrodas iepretim centrālajai glābšanas stacijai, tāpat nedarbojas viena no strūklakām gulbju dīķītī. Bet veloceliņa malā vairākiem soliņiem joprojām sabojātas atzveltnes.

Jautāts par abām minētajām strūklakām, kad tās sāks darboties, A.Štāls stāsta: ”Gulbju dīķī vienai strūklakas iekārtai ir bojāts sūknis. To nomainīs ar jaunu.

Augsto gruntsūdeņu dēļ ir aizkavējušies centrālās parka strūklakas remontdarbi. Tādi pirms strūklakas iedarbināšanas ir jāveic katru pavasari. Piemēram, ir jāaizdara baseina sienu plaisas, jāsaved kārtībā sūkņu un elektroapgādes iekārtas.”

”Tagad parka teritorijā grunstūdeņi ir nokritušies, un strūklaka tiek gatavota iedarbināšanai. Gruntsūdeņu dēļ strūklakas baseinā un iekārtu sadalē visu laiku bija ūdens, tāpēc remondrabu nevarēja veikt. Parkā kopš aizvadītās ziemas daudzas vietas bija pārplūdušas, un tikai tagad ūdens ir atkāpies.

Gulbju dīķī bojātā strūklakas iekārta atsāks darboties šonedēļ. Ja neatklāsies kādas papildu problēmas ar centrālo strūklaku, tad arī to šonedēļ iedarbināsim.”

Bet, runājot par bojātajiem soliņiem Jūrmalas parkā, Komunālās pārvaldes pārstāvis sola: ”Soliņus apsekosim!”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli