Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Piedāvā darba intervijas treniņus

Piedāvā darba intervijas treniņus
Foto: Publicitātes
04.04.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

No 8. līdz 12. aprīlim visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs otro reizi notiks akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”. NVA Liepājas filiālē darba meklētāji var pieteikties bezmaksas treniņiem profesionālu karjeras konsultantu vadībā.

Akcijas laikā atbalstu varēs saņemt ikviens iedzīvotājs, kas meklē darbu vai apsver tā maiņu. Darba meklētāji Karjeras dienās varēs tikties ar darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem un uzzināt, kādas darba iespējas piedāvā reģiona uzņēmēji. Apmeklētāji varēs izvērtēt arī pašu spējas uzņēmējdarbībā un noskaidrot, kāds atbalsts ir pieejams uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai. Savukārt darba devējiem tā būs iespēja satikt motivētus darba meklētājus un tā atrast vajadzīgos darbiniekus.

Darba pārrunu treniņos jeb darba interviju simulācijās darba meklētāji varēs izspēlēt darba pārrunu lomu spēles, iegūstot praktiskas iemaņas un vērtīgas atziņas, kā veidot veiksmīgu komunikāciju ar darba devēju. Darba interviju treniņiem ir jāpiesakās iepriekš, izvēloties individuālo vai grupu treniņu. Kontakti NVA Liepājas filiālē: Linda Niedola, tālr. 63401867, 28659289.

Akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem” NVA pirmo reizi rīkoja 2018. gada rudenī. Tajā piedalījās 3,5 tūkstoši darba meklētāju un 190 darba devēju un biznesa atbalsta organizāciju pārstāvju. Darba meklētājiem tika piedāvāts vairāk nekā pusotrs tūkstotis brīvo darbavietu. Lielākais darbaspēka pieprasījums bija aizsardzības, klientu apkalpošanas, autopārvadājumu un autobūves nozarēs.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli