Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Pienākusi jumta kārta

Pienākusi jumta kārta
Foto: Egons Zīverts
01.04.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Ne viens vien liepājnieks izbrīnīts par to, kāpēc pie nesen rekonstruētās Kurzemes apgabaltiesas ēkas Kūrmājas prospektā 2/6 atkal slejas sastatnes.

Apgabaltiesas pārstāve Laila Glazūna pastāstīja, ka šobrīd notiek jumta seguma atjaunošanas darbu pirmā kārta. Darbus veic SIA “Būvkompānija MBR”, kuras piedāvājums izraudzīts iepirkumā. Darba pasūtītājs ir VAS “Tiesu namu aģentūra”.

Ēkas rekonstrukcijā jumta seguma atjaunošana nebija iekļauta, tāpēc šobrīd norit no iepriekšējā projekta neatkarīgi darbi, skaidroja L. Glazūna.

Pirmās kārtas darbus plānots pabeigt šī gada maija beigās, savukārt par otrajā kārtā veicamajiem darbiem tiks izsludināta jauna iepirkuma procedūra.

Vērienīgu rekonstrukciju Kurzemes apgabaltiesa piedzīvoja pirms dažiem gadiem, kad atjaunoja fasādi, inženierkomunikācijas, rekonstruēja iekštelpas, to skaitā pārbūvēja bēniņus, izbūvēja papildu darba telpas un sanāksmju zāli.

Ēkas renovāciju uzsāka 2013. gadā un pilnībā pabeidza 2016. gadā ar ēkas pagalma fasādes renovāciju un ielas fasādes izgaismošanas darbiem.

Nams ir būvēts 19. gadsimta 90. gadu otrajā pusē un ir vēsturisks arhitektonisks mantojums – viens no spilgtākajiem Liepājas jūgendstila objektiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli