Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Pievērsās ledainajām un grantētajām ielām

Pievērsās ledainajām un grantētajām ielām
Foto: Egons Zīverts
12.01.2017 07:15

"Kurzemes Vārds"

Bernātu ielas asfaltētajā posmā ielu tīrītāji sāli kaisa bezjēdzīgi – šāda sūdzība vakar no kādas iedzīvotājas atskanēja redakcijas telefonā.

Pāris kvartālu tālāk “Kurzemes Vārds” satika uzņēmuma “Clean R” automašīnu, kuras šofera līdzbraucējs Jānis Šimkevičs, kurš arī ir šoferis, rādot karti, pastāstīja, ka saņemts uzdevums no Komunālās pārvaldes kaisīt sāls un smilts maisījumu uz grantēto un ledaino ielu brauktuvēm C un D klases ielās. Apkārtnes grantētās ieliņas šajā rajonā tiešām ir kā ledū kaltas.

Komunālās pārvaldes Ziemas dienesta vadītājs Normunds Kairis skaidroja, ka visās C un D klases ielās ne, bet dažviet, izlases kārtībā, reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām par slidenām ielām, tās tika kaisītas ar sāls un smilšu maisījumu. Katrā ziņā katra sūdzība tiekot pārbaudīta un pēc tam izlemts, vai ir jārīkojas vai ne. Par piemēru viņš minēja Rakstvežu ielu, kur sniegs bijis piebraukts, izveidojies ledus un staigā daudz cilvēku. Bet, uzklausot sūdzību par Bernātu ielu, viņš sacīja: “Klasiska situācija. Viens nevar paiet un sūdzas par ledu, bet kaimiņš sūdzas, ka strādājam lieki.” “Kurzemes Vārds” Bernātu ielā redzēja, ka asfaltēto posmu starp Doņu un Lauku ielu par pilnīgi tīru nosaukt nevar, tajā bija arī ledainas vietas, tā ka, domājams, pilnīgi bez jēgas kopēju darbs nebija. Bet viedokļi par nepieciešamību kaisīt, protams, ir dažādi. Dzirdējām arī kāda autovadītāja domas, ka ziema ir ziema un vienkārši visiem jābūt uzmanīgiem.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli