Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Pilsētā maina gājēju aizsargbarjeras; arī iepretim “Vadugunīm”

Pilsētā maina gājēju aizsargbarjeras; arī iepretim “Vadugunīm”
Foto: liepajniekiem.lv
30.10.2019 14:09

liepajniekiem.lv

Iepretim Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībai “Vaduguns”, Kungu ielā, pazudušas gājēju aizsargbarjeras, apdraudot bērnu drošību. Satraukti vecāki jautā, vai tās atgriezīsies. Komunālajā pārvaldē portāls liepajniekiem.lv uzzināja, ka jaunas plānots uzstādīt līdz nākamās nedēļas beigām.

“Kā ierasts vedu savu meitu uz pulciņu. Ievēroju, ka kaut kas nav tā, kā ierasts – bija pazudušas barjeras,” portālam ziņo kāda satraukta māmiņa. “Vaicāju dežurantei, vai barjeras būs atpakaļ, viņa nemācēja atbildēt. Taču uzskatu, ka noteikti šajā vietā tām ir jābūt, tās principā sargāja bērnus no tūlītējas nokļūšanas uz ielas braucamās daļas.”

Liepājas Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls skaidroja, ka viens no ielu infrastruktūras uzlabošanas darbiem, ko šogad uzsākusi Komunālā pārvalde un kas šobrīd turpinās, ir veco, tehniski nolietojušo un ceļu satiksmes drošības prasībām neatbilstošo barjeru nomaiņu. Tādas bijušas arī pie BJC struktūrvienības “Vaduguns”, tāpēc demontētas. Jaunas plānots uzstādīt līdz nākamās nedēļas beigām.

A.Štāls pastāstīja, ka kopumā gājēju barjeras paredzēts atjaunot aptuveni 200 metru garumā Klaipēdas, Krūmu, Raiņa, Kungu, Uliha un Siena ielā. Darbi atsevišķās vietās jau esot paveikti, notiek vai ir vēl plānoti.

Saskaņā ar noslēgto līgumu barjeru demontāžu un jaunu uzstādīšanu pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma veic SIA “CTB”.

Šogad paredzēta arī 60 metrus gara transporta barjeras posma izbūve Ganību ielā – starp Ādu un Jauno ielu.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli