Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Projekts “Proti un dari” – iespēja jauniešiem saņemt atbalstu un atrast darbu

Projekts “Proti un dari” – iespēja jauniešiem saņemt atbalstu un atrast darbu
Foto: Ģirts Gertsons
20.08.2019 14:44

liepajniekiem.lv

Kopš 2016.gada visā Latvijā tiek īstenots projekts ”Proti un dari”. Līdz šim brīdim projektā bijuši iesaistīti jau 140 Liepājas jaunieši, kuri pēc dalības projektā ir uzsākuši darba gaitas vai mācības izglītības iestādēs, reģistrējušies kā pašnodarbinātas personas vai iesaistījušies nevalstisko organizāciju darbībā, informē projekta pārstāve Kristīne Jonova.

Projekts piedāvā jauniešiem saņemt mentora atbalstu, apmeklēt kursus, piedalīties darba interviju simulācijās, biznesa darbnīcās, karjeras konsultācijās, trenēties darba meklējumos, iepazīt interesējošo profesiju, doties ekskursijās uz uzņēmumiem, iesaistīties radošās aktivitātēs u.c.

Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Projekts piemērots jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem un norisināsies līdz 2020.gada oktobrim. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli