Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Rēķins liels, siltums mazs

Rēķins liels, siltums mazs
Foto: Ruslans Šuļga
21.03.2018 07:09

"Kurzemes Vārds"

“Temperatūra manā dzīvoklī ir vien 12 – 13 grādu. Radiatori ir auksti, taču nama apsaimniekotājs uz manām sūdzībām nereaģē,” – februāra beigās, kad Liepājā ilgstoši pieturējās stiprs sals, pēc palīdzības “Kurzemes Vārda” redakcijā vērsās liepājniece Jeļena Graščenkova.

Sieviete pastāsta, ka līdzīga situācija ar apkuri pašvaldībai piederošajā vienistabas dzīvoklī divstāvu dzīvojamā mājā Pulkveža Brieža ielā 9 bijusi arī iepriekšējā ziemā, taču tad laikapstākļi nebija tik skarbi. “Jau otro mēnesi man ir slimības lapa. Man ir astma,” paskaidro liepājniece, rādot ārsta izziņu. Viņa vairākkārt zvanījusi “Liepājas namu apsaimniekotājam” (LNA), pēdējoreiz tur esot vērsusies arī rakstiski, taču atbildi nav saņēmusi. “Nekādu parādu man nav. Pēdējo rēķinu par vienistabas dzīvokli saņēmu par summu 95 eiro, to vēl neesmu samaksājusi. Man ir jāmaksā pats augstākais apkures tarifs Karostā. Es jau vairs nezinu, pie kā vērsties pēc palīdzības.”

Visticamāk, vaina meklējama apkures radiatoros, taču J. Graščenkova saka, ka viņa negrasās par saviem līdzekļiem mainīt radiatorus pašvaldībai piederošajā dzīvoklī. Turklāt sievietei tam neesot arī naudas.

Par to, ka apkures sistēmā novērotas problēmas, LNA tiešām ticis informēts. “Nav patiesa informācija, ka uz iedzīvotājas sūdzību nav reaģēts. Bija pārbaudes, speciālisti māju apsekoja. Iespējams, problēmu rada novecojušie stāvvadi,” skaidro LNA sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Puka. “Dzīvojamā ēka Pulkveža Brieža ielā 9 ir Karostas vēsturiskajā apbūvē un, protams, remontdarbi tai ir nepieciešami.”

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 21. marta numurā.

#kvards-20180321-07#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli