Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Rojas ielā remondarbu laikā izliktās zīmes mulsina autovadītājus

Rojas ielā remondarbu laikā izliktās zīmes mulsina autovadītājus
Foto: lasītājs
09.08.2016 13:32

liepajniekiem.lv

“Kur drīkst braukt?” – šādu jautājumu portālam pirmdienas vēlā pēcpusdienā uzdeva kāds lasītājs, informējot par aplamu satiksmes organizāciju Rojas ielā. Šobrīd izliktās pagaidu ceļa zīmes jau ir demontētas, novēršot mulsinošo situāciju.

“Šodien no rīta Rojas ielā bija ceļa remonts,” stāsta Aleksandrs. “Tagad viņi pabeidza, bet joprojām nedrīkst braukt pareizā virzienā, bet arī otrā pusē it kā nedrīkst, jo arī tur “ķieģelis”. Jautājums, – kur drīkst braukt? Tikai skolā?” neizpratnē jautā portāla lasītājs, situāciju fiksējot arī fotoattēlos. “Vēlos dzirdēt komentāru no cilvēkiem, kuri par to atbild. Jo gadījumā, ja man būs sods par braukšanu pa vienvirziena ceļu pretējā virzienā, kur man vērsties? Jo cita varianta nav.”

LPPI “Komunālā pārvalde” sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls piekrīt, ka zīmju izvietojums bijis nekorekts, un Komunālā pārvalde par to izteikusi pretenzijas darba veicējiem – SIA “Ceļu, tiltu būvnieks”.

“Šobrīd zīmes jau ir demontētas, jo bija izvietotas tieši uz asfalta ieklāšanas un atdzišanas laiku,” norāda A.Štāls, piebilstot, ka par satiksmes organizāciju darbu laikā ir atbildīgs tieši darbu izpildītājs. “Tāpēc ar konkrētākām pretenzijām noteikti var vērsties arī pie paša uzņēmēja,” informē Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists.

_________________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli