Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Sākas vingrošanas nodarbības pludmalē

Sākas vingrošanas nodarbības pludmalē
Foto: liepaja.lv
31.05.2018 11:39

liepajniekiem.lv

Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām un daudzpusīgām fiziskām aktivitātēm, Liepājas pilsētas pašvaldība, sākot ar 4. jūniju, organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības Liepājas pludmalē, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Nodarbības notiks pludmalē no 4. līdz 30. jūnijam trīs reizes nedēļā: pirmdienās pulksten 18 Zvejnieku alejas galā, ceturtdienās pulksten 18 Zvejnieku alejas galā un sestdienās pulksten 9 Pērkones ielas galā.

Savukārt jūlijā pludmales nodarbības norisināsies piecas reizes nedēļā: pirmdienās pulksten 18 Zvejnieku alejas galā, otrdienās pulksten 6.30 Pērkones ielas galā, ceturtdienās pulksten 6.30 Pērkones ielas galā un 18 Zvejnieku alejas galā, sestdienās 9 Pērkones ielas galā.

Nodarbības turpināsies arī augustā. Vienas nodarbības norises ilgums ir viena stunda. Nodarbības vadīs jogas un vingrošanas instruktores Ilze Jēče un Zane Frickausa.

Nodarbībām var pievienoties ikviens interesents bez iepriekšējas pieteikšanās. Aktuālai informācijai par nodarbību norisi, laiku un vietu iespējams sekot līdzi sociālās vietnes Facebook pludmales vingrošanas grupā ”Pludmales vingrošana Liepājā”, kā arī sazinoties ar nodarbību instruktori Zani Frickausu pa tālruni 26 424 330.

Vingrošanā uzsvars tiks likts uz ķermeņa izkustināšanu un enerģijas plūsmas atjaunošanu, elpošanas vingrinājumiem un dziļās muskulatūras stiprināšanu. Nodarbības piemērotas dažādiem vecumiem un sagatavotības līmeņiem. Rīta nodarbības būs dinamiskākas, savukārt vakara – relaksējošas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli