Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Sāksies remonts divās ēkās

Sāksies remonts divās ēkās
Foto: liepajniekiem.lv
06.11.2018 07:06

"Kurzemes Vārds"

Saeimas pašreizējā sastāva pēdējā sēdē 1. novembrī deputāti nobalsoja par līdzekļu pārdali vairāku miljonu eiro apmērā izglītības iestādēm, baznīcām un sporta pasākumiem. Tai skaitā Kultūras ministrijai pārdalīti 314 600 eiro Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai (LMMDV) nekustamo īpašumu pārbūvei un atjaunošanai.

LMMDV direktore Inga Auziņa pastāstīja, ka remontdarbi divās skolas ēkās sāksies jau šonedēļ un tie jāpabeidz līdz 31. decembrim. Ausekļa ielā Mūzikas vidusskolai remontēs sporta zāli un pieguļošās telpas – garderobes, tualetes, dušas un vairākas mācību telpas. “Tur remonta nav bijis kopš padomju laikiem, ir jāmaina visas grīdas, durvis, elektroinstalācija. Tualetes ir tik reti dramatiskā stāvoklī, ka tās nemaz neizmanto, tur ieiet nevar,” teica direktore.

Savukārt Mākslas skolā remontēs vienu galu Alejas ielas vecajai mājai. “Pirmo foajē izremontēja pagājušajā gadā, šogad remontēs otro. Sakārtos labierīcības, skolotāju istabu, mākslas tornīti un trīs gleznotavas,” atklāja I. Auziņa.

Iepirkumi jau ir notikuši, darbus veiks SIA “UPTK”, kas bija vienīgais būvnieks, kurš piedalījās iepirkumā. I. Auziņa pastāstīja, ka mācību procesa organizēšana esot sakārtota: “Mākslas skolai vienkārši viens gals būs ciet, staigās pa otru. Mūzikas skolā sporta stundas notiks lielajā aktu zālē. Garderobes ir pārceltas. Protams, ka būs mazliet problemātiski, bet tur, kur notiek remonts, bērnu nebūs. Kādam to pusotru mēnesi būs grūtāk strādāt, bet mēs zinām, kā vārdā to darām.”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli