Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

SEZ valde izdevīgāka par domi

SEZ valde izdevīgāka par domi
23.05.2012 07:11

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku, Liepājas partijas biedru Silvas Goldes un Gunāra Ansiņa 2011. gada amatpersonu deklarācijās vērojama stabilitāte. Bet, abu ienākumus salīdzinot, izdevīgākās pozīcijās ir G. Ansiņš, kuram bez algas domē ir progresējoši ienākumi par Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes locekļa pienākumu pildīšanu.

G. Ansiņš pērn bijis tādos pašos amatos kā gadu iepriekš: Liepājas domē viņš ir ne vien pilsētas galvas vietnieks, bet arī Pilsētas attīstības komitejas, Finanšu komitejas un Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas priekšsēdētāja vietnieks, Vides fonda padomes loceklis, Budžeta komisijas loceklis, Vides komisijas loceklis, Trīspusējās konsultatīvās padomes loceklis, NVO konsultatīvās padomes loceklis. Neraugoties uz šiem amatiem, par darbu domē priekšsēdētāja vietnieks saņem tikai vienu – vietnieka algu, un tā pērn bijusi 18 599 lati (gadu iepriekš – vairāk, 19 195 lati). Šeit un turpmāk visi ienākumi uzrādīti pirms nodokļu nomaksas jeb uz papīra.

Savukārt SEZ valdē G. Ansiņš nopelnījis 17 375 latus, tas ir par apmēram 5000 latu vairāk nekā 2010. gadā, kad šī amata alga bijusi 12 240 latu.

Domes priekšsēdētāja vietniekam ir aizvien vēl parādsaistības – 66,5 tūkstoši eiro, bet tas ir mazāk nekā gadu iepriekš.

Domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde pērn pildījusi gandrīz tādus pašus pienākumus pašvaldībā kā gadu iepriekš. Kā jau teikts iepriekš, lai arī amatu domē ir daudz, algu domes priekšsēdētāja vietniece saņem tikai vienu – vietnieces algu, un tā 2011. gadā ir bijusi 18 089 lati, un tie ir arī viņas vienīgie ienākumi. Gadu iepriekš alga bijusi lielāka, 19 432 lati.

Viņas nekustamo īpašumu saraksts nav mainījies jau vairākus gadus: dzīvoklis un māja Grobiņā, dzīvoklis Rīgā, zeme kopīpašumā ar māsu Grobiņas novadā. Domes priekšsēdētāja vietniecei pieder auto “Audi A6”. Deklarēti bezskaidras naudas uzkrājumi bankā “Swedbank” 5739 lati, tas ir vairāk nekā gadu iepriekš uzrādītie skaidras naudas uzkrājumi 4800 latu.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli