Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Skaidro, vai autobusu šoferi piepelnās, izsniedzot lietotas biļetes

Skaidro, vai autobusu šoferi piepelnās, izsniedzot lietotas biļetes
Foto: Lasītājs
17.05.2017 07:12

liepajniekiem.lv

Portālā vērsās lasītājs, kurš stāsta, ka sabiedriskajā transportā piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu – saņēmis lietotu biļeti.

Notikums risinājies svētdienas, 14.maija, pēcpusdienā. ”Saskāros ar ļoti interesantu darbību no Liepājas autobusa parka šofera,” stāsta Valdis: ”Gaidīju 3.maršruta autobusu pieturā Ģenerāļa Baloža ielā, virzienā uz centru, kas atiet no Pulkveža Brieža ielas pulksten 18.16. Iekāpjot autobusā, vadītājam noliku 80 centus, lai iegādātos biļeti. Un šeit sākas interesantākais: vadītājs saskaita naudu, divreiz paskatās uz mani un iedod jau izprintētu biļeti, kura stāvēja blakus biļešu aparātam.”

”Jautāju, kāpēc netiek izdrukāta jauna biļete, uz ko viņš paskatījās uz mani un teica: ej sēdi,” turpina lasītājs: ”Paskatījos biļetes laiku – tā bija izdrukāta pulksten 17.41, bet es iekāpu pulksten 18.17. Tātad sanāk, ka šoferīši šādā veidā piepelnās, pārdodot vecas biļetes!”

Valdis ir neizpratnē: ”Vai šoferi šādā veidā sadarbojas ar kontrolieriem un naudu dala uz pusēm? Vai arī svētku dienās kontrolieri nestrādā, jo ir dzirdētas baumas, ka LST dubultā negrib maksāt un kontrolieriem svētku dienas brīvas?”

Stāstīto lasītājs fiksējis arī ar foto.

Liepājas pilsētas Pašvaldības aģentūras ”Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis portālam skaidroja, ka patlaban notiek iekšējā izmeklēšana: ”Noskaidrojam lietas apstākļus.”

”Ir pieprasīta informācija no pārvadātāja. Skatīsimies video,” viņš klāsta: ”Jo šoreiz ir konkrēts gadījums.”

G.Lūsis pateicas acīgajam liepājniekam par detalizēti sniegto informāciju un aicina: ”Arī turpmāk aicinām pasažierus sniegt precīzu informāciju ar notikuma apstākļu aprakstu, datumu un laiku, kad incidents noticis, utt.”

____________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)