Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Šoreiz laukums Liepājas krāsās

Šoreiz laukums Liepājas krāsās
Foto: Liepājas pašvaldība
01.07.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Pavisam drīz Liepājā tiks atklāts jau trešais Nacionālās basketbola asociācijas spēlētāja Kristapa Porziņģa ģimenes pilsētai dāvātais groza bumbas laukums. Tas top Dunikas ielā netālu no Liepājas 8. vidusskolas.

Mārtiņš Porziņģis, viens no Kristapa brāļiem, Kurzemes Vārdam” pastāstīja, ka darbi pie basketbola laukuma izveides norit pēc plāna: “Asfalts ir uzliets, tagad sākusies krāsošana. Šoreiz laukums būs Liepājas krāsās un ar pilsētas ģerboni centrā. Centīsimies visu izdarīt tā, lai atklāšana varētu notikt 19. jūlijā,” sacīja M. Porziņģis. Viņš arī apliecināja, ka tad, ja būs spēlēt gribētāji un rocība atļaus, Liepājā nākotnē varētu tapt vēl kāds basketbola laukums. “Liepāja tomēr ir sporta galvaspilsēta,” piebilda M. Porziņģis.

Pagājušo piektdien laikraksts novēroja, ka Dunikas ielā 2/24 darbojas divi darbinieki – Eimonts un Rasa, kuri tobrīd laukuma centrā zīmēja Liepājas ģerboni. “Paši esam no no Viļņas, strādājam no rīta līdz vakaram, arī brīvdienās. Cerams, ka līdz pirmdienai krāsošanu būsim pabeiguši,” teica Eimonts.

Liepājas mērs Jānis Vilnītis laikrakstam pauda, ka pašvaldība blakus jaunatklātajam laukumam plāno izvietot ārā trenažierus. “Pilsētā būs vēl viena sakārtota vieta, kur baudīt aktīvo atpūtu,” teica J. Vilnītis.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)