Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Spers nākamo soli dzīvnieku kapsētas izveides virzienā

Spers nākamo soli dzīvnieku kapsētas izveides virzienā
Foto: liepajniekiem.lv
14.03.2019 12:22

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 14.martā, notikušajā pilsētas domes Attīstības komitejas sēdē konceptuāli atbalstīja ieceri izstrādāt lokālplānojumu, kas groza Liepājas pilsētas teritorijas plānojumu teritorijai starp 14.novembra bulvāri, Talsu ielu un Pulvera ielu. Tas nepieciešams, lai izveidotu dzīvnieku kapsētu.

Būvvaldes vadītājas vietnieks, galvenais teritorijas plānotājs Arvīds Vitāls atgādina, ka jau 2018.gada novembrī pilsētas domes deputāti konceptuāli atbalstīja ieceri Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā veidot dzīvnieku kapsētu.

Pēc Būvvaldes informācijas teritorija, kam tiks izstrādāts lokālplānojums, ir 11 hektāru platībā, bet dzīvnieku kapsētai paredzēti aptuveni 2 hektāri. ”Galvenais ieguvums būs mūsdienu prasībām atbilstoša publiski pieejama dzīvnieku kapsēta pilsētā, kā arī sakārtotas šobrīd nelegāli izveidotās dzīvnieku apbedījumu vietas,” uzsver A.Vitāls.

Tiks rīkots publisks iepirkums lokālplānojuma izstrādei, kura laikā tika noskaidrota precīza plānojuma izstrādes summa. Lokālplānojuma izstrādi finansēs pašvaldība. Bet konsultācijas ar institūcijām un iedzīvotāju interešu pārstāvjiem notiks, pieprasot nosacījumus lokālplānojuma izstrādei un pēc tam atzinumus par izstrādāto plānojumu.

Pēc plānojuma 1.redakcijas izstrādes notiks publiskā apspriešana.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli