Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Sveiks četrus parka soliņu māksliniekus

Sveiks četrus parka soliņu māksliniekus
23.08.2012 16:03

Rīt, 24. augustā, pulksten 13 Liepājas domes izpilddirektors Edgars Rāts sveiks četrus parka soliņu māksliniekus, par kuriem balsojumā mājas lapā liepaja.lv tika saņemts visvairāk balsu, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Dāvanu karti no veikala “Depo” saņems tie četri mākslinieki, par kuriem balsoja vairāki simti iedzīvotāju, izveidojot izteiktu balsu pārsvaru pār citiem.

Un tie ir: 

Renāra Šlisera veidotais ”Jūrmalas soliņš” saņēma visvairāk balsu – 1424, kas ir 35.06% no kopējā balsu skaita. Balvā mākslinieks saņems dāvanu karti no veikala ”Depo” 200 latu vērtībā.

Guntis Jekste par izveidoto ”Stūra soliņu” saņēma 1157 balsu, kas ir 28.48% no kopējā balsu skaita, un balvā saņems dāvanu karti 150 latu vērtībā.

Krists Erbs par izveidoto soliņu ”Konference” saņēma 646 balsu, kas ir 15.9% no kopējā balsu skaita, un balvā saņems dāvanu karti 50 latu vērtībā.

Edijs Ābele par izveidoto ”Sols – riteņu novietne” saņēma 582 balsu, kas ir 14.33% no kopējā balsu skaita, un balvā saņems dāvanu karti 50 latu vērtībā.

Jau iepriekš paši soliņu autori savā starpā izvērtēja viens otra darbu un nomināciju ”Meistarstiķis” piešķīra Alvja Vitrupa veidotajam soliņam ”Saules gredzens” (attēlā), par ko arī Liepājas domes izpilddirektors piešķīra dāvanu karti veikalā ”Depo” 50 latu vērtībā.

Ziedoņa Safronova foto

Mākslinieka Alvja Vitrupa veidotais soliņš “Saules gredzens”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli