Svētdiena, 27. septembris Ilgonis, Ādolfs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Tiks atklāts jauns rehabilitācijas un sporta medicīnas centrs

Tiks atklāts jauns rehabilitācijas un sporta medicīnas centrs
02.09.2009 12:31

4. septembrī pulksten 10.00 Liepājas Olimpiskajā centrā tiks atklāts “Medicīnas centrs”, kas izveidots sadarbojoties Liepājas Reģionālai slimnīcai un Liepājas Olimpiskajam centram.

Projektējot Liepājas Olimpisko centru tika paredzēta vieta medicīnas centram, ko sākotnēji bija iecerēts izmantot sportistu veselības diagnostikai un medicīniskām pārbaudēm, kā arī traumu diagnostikai un rehabilitācijai pēc tām.

Sadarbojoties Liepājas Olimpiskajam centram un Liepājas Reģionālai slimnīcai ir radīta iespēja ikvienam iedzīvotājam izmatot “Medicīnas centra” piedāvātos pakalpojumus. Konsultējoties ar ārstiem-speciālistiem centrā būs iespējams uzlabot fizisko veselību pēc traumām, vai citām saslimšanām, vai vienkārši pieredzējušu mediķu uzraudzībā piedalīties dažādās nodarbībās, uzlabojot savu fizisko formu un labsajūtu. Kā arī būs pieejami fizioterapeitu, rehabilitologa un traumatologa – ortopēda pakalpojumi, kā arī fizikālās medicīnas procedūras un masiera pakalpojumi.

Jaunizveidotais “Medicīnas centrs” ērti sasniedzams jebkuram pilsētas iedzīvotajiem, kas nodrošina piedāvāto medicīnas pakalpojumu pieejamību. Līdz tam var nokļūt gan ar autobusu, gan tramvaju, gan mikroautobusu. Pie Liepājas Olimpiskā centra izvietotas bezmaksas stāvvietas automašīnām un padomāts arī par riteņbraucējiem, ierīkojot speciālus velosipēdu turētājus.

Uzziņai:

Nodarbības
– Rotaļu/ārstnieciskās vingrošanas grupu 3-6 g.v. bērniem vadīs sporta skolotāja,  Liepājas Reģionālās slimnīcas fizioterapeite Sigita Vaidere. 
Ārstnieciskā vingrošana palīdz bērniem stiprināt ķermeni, stājas korekcijai, atmiņas uzlabošanai un uztveres spēju palielināšanai. Ārstniecisko vingrošanu pielieto pēc traumām, slimībām un dažādām hroniskām saslimšanām. Ārstnieciskā vingrošana ir fizioterapijas metode pacientu veselības un pašsajūtas uzlabošanai. Nodarbības pamatā tiek pielietota rotaļu metode vingrojumu izpildei.

– Ārstniecisko vingrošanu ar Pilates elementiem, kā arī līdzsvara treniņus uz AIREX virsmas vadīs Liepājas Reģionālās slimnīcas fizioterapeite Līga Sprūde.
Vingrošana tiek orientēta uz ķermeņa centra stiprināšanu (nostiprina muguras un vēdera muskulatūru, veicina pareizu kustību mehānismu) saudzīgā un ļoti efektīvā veidā. Pie tam, iesaistīti ir ne tikai lielie, virspusē esošie muskuļi, bet arī mazie un dziļie, kuri tieši veido balstu mugurkaulam un locītavām. Praktiski nav ierobežojumi, lai nodarbotos ārstniecisko vingrošanu ar Pilates elementiem, tā der visiem, neatkarīgi no vecuma, fiziskās sagatavotības un veselības stāvokļa, bet jo īpaši cilvēkiem ar stājas un muguras problēmām, kā arī tiem, kas daudz laika pavada sēžot darbā pie datora. Pilates iesaka arī vīriešiem (Pilates radītājs bija vīrietis!!!).
Līdzsvara – spēka treniņa programma uz AIREX virsmas ir pilnīgi jauns un unikāls treniņa veids, kurā cilvēkiem tiek dota iespēja izprast sava ķermeņa kustības, uzlabot līdzsvara spējas un veicināt pareizas stājas izjūtu. Vingrinājumi tiek veikti basām kājām. Mūsu pēdas ilgstoši atrodas apavos, pirksti ir saliekti un nēsājot nepiemērotus apavus, rodas pēdu deformācijas. Apavi nospiež refleksu zonas, kas atrodas pēdās un tas negatīvi ietekmē mūsu organismu. Vingrojot basām kājām, palielinās asins cirkulācija pēdās un pēdu muskulatūra tiek aktīvāk nodarbināta. Mūsu pēdu refleksu zonas tiek izmasētas, kā rezultātā samazinās galvas sāpes, sāpes mugurkaulājā, kā arī uzlabojas asins cirkulācija gan sirdī, gan perifērijā (kardiovaskulārais treniņš), kas savukārt, aktivizē vielmaiņu. Līdzsvara – spēka treniņa programma ir ieteicama cilvēkiem ar mugurkaulāja problēmām, ceļu locītavu problēmām, palielinātu ķermeņa svaru, cilvēkiem ar varikozām vēnām, cilvēkiem ar samazinātu asins cirkulāciju pēdās (aukstas kājas). 

– Liepājas Reģionālās slimnīcas fizioterapeite Solveiga Rozentāle vadīs veselības vingrošanas grupu, kas domātā gan sievietēm, gan meitenēm.
Nodarbību saturs: ārstnieciska, mugurkaula locītavu un muskulatūras nostiprinoša programma mūzikas kā iedvesmojoša, tonizējoša elementa pavadībā. Vingrojumi ir vienkārši, viegli saprotami, un iedarbojas ārstnieciski, lai nostiprinātu mugurkaulu, kura veselība ļoti ietekmē visas orgānu sistēmas. Pirms un pēc nodarbības iespējama fizioterapeita konsultācija, funkcionālā stāvokļa kontrole.

– Liepājas Reģionālās slimnīcas traumatologs – ortopēds, vertebralogs Agris Mertens konsultēs pacientus ar akūtu traumu, posttraumatiskām komplikācijām, muguras sāpēm.
Savā praksē ārsts izmanto visa veida ķirurģiskas fiksācijas metodes, konservatīvās ārstēšanas metodes, visa veida blokādes (intraartikulārās, epidurālās, fasešu blokādes, osteorefleksoterapiju).

Liepājas Reģionālās slimnīcas fizioterapeita Kaspara Čaunāna darbības virziens – pieaugušo muguras un locītavu sāpju mazināšana un profilakse.
Terapijas metodes – individuāls darbs ar pacientiem izmantojot ārstniecisko vingrošanu, lietišķo kinezioloģiju. Lietišķo kinezioloģiju izmanto galvas, muguras, locītavu, hronisku noguruma, emocionāla diskomforta, pēctraumatisko funkcionālo traucējumu mazināšanai un novēršanai.

– Liepājas Reģionālās slimnīcas fizikālās medicīnas ārste Ingrīda Jakovicka izmeklēs pacientus un nozīmēs fizikālās medicīnas procedūras. Taču, nākot uz konsultāciju, cilvēkam līdzi jābūt medicīnisko izmeklējumu rezultātiem, kurus izvērtējot I. Jakovicka nozīmēs vajadzīgās procedūras. Medicīnas centrā tiks piedāvāts plašs elektroprocedūru klāsts ar jauniem, nupat iegādātiem aparātiem.

– Liepājas Reģionālās slimnīcas rehabilitoloģe Līga Priedena novērtēs pacienta veselības stāvokli, kā arī noteiks cik bieži un kādā apjomā nepieciešami rehabilitācijas pasākumi, ja nepieciešams izstrādās rehabilitācijas plānu, lai saņemot rehabilitācijas pakalpojumus pacientam uzlabotos veselība un mazinātos slimības saasinājums. Turklāt, ja rehabilitācijas procesa laikā radīsies kādas veselības problēmas pacienti varēs vērsties pie L. Priedenas, lai koriģētu gan medikamentu devas, gan fiziskās slodzes.
Savlaicīgi veikta medicīniskā diagnostika un pareiza rehabilitācija var būtiski uzlabot ikviena cilvēka veselības stāvoli un pat novērst nepieciešamību pēc nopietnākām medicīniskām manipulācijām.
Pierakstīties pie ”Medicīnas centra” speciālistiem varēs zvanot uz Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvo poliklīniku, pa tālruņiem – 643 03231, 634 03264, 634 03283. Turklāt pacients varēs izvēlēties sev izdevīgāko laiku un vietu kur saņemt pakalpojumu – vai tas būs slimnīcā, vai Olimpiskajā centrā.

Indra Grase,
SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste.
Mārtiņš Sīlis,
SIA “Liepājas Olimpiskais centrs” mārketinga vadītājs.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz