Sestdiena, 29. februāris

Trijās vietās pilsētā uzstādīs āra trenažierus

Trijās vietās pilsētā uzstādīs āra trenažierus
Foto: Andris Gertsons
29.06.2016 12:57

liepajniekiem.lv

Otrdien, 28.jūnijā, Liepājas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu par āra trenažieru piegādi un uzstādīšanu trijās vietās mūsu pilsētā, portāls uzzināja pilsētas domē.

Iepirkuma priekšmets ir āra trenažieru piegāde un uzstādīšana Jūrmalas parkā, Vaiņodes ielas galā un Raiņa parkā Liepājā.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 13.jūlijam. Pretendentam, kurš uzvarēs konkursā, būs jānodrošina darba izpildes termiņš ne ilgāks par 45 dienām pēc līguma noslēgšanas, paredz konkursa noteikumi.

Kā portāls noskaidroja pilsētas pašvaldībā, konkursa uzvarētājam būs jāizgatavo vai jāiegādājas, jāpiegādā un jāuzstāda atbilstoši tehnoloģiskajām prasībām āra trenažieri. Tāpat jāveic grants seguma izbūve un apzaļumošana.

Jūrmalas parkā, blakus jau esošajam aprīkojumam, paredzēts uzstādīt vairākus āra trenažierus – komplekso trenažieri, airēšanas trenažieri un trenažieri ”Zirdziņš”. Konkursa uzvarētājam šajā vietā būs jāveic āra trenažieru piegāde un uzstādīšana, kā arī laukuma seguma ierīkošana vismaz 10 kvadrātmetru platībā un zaļās zonas atjaunošana līdz 2 metru platumā ap laukumu jeb darba zonu, kas ir aptuveni 12 kvadrātmetru platībā.

Vaiņodes ielas galā, arī blakus jau esošajam aprīkojumam, tāpat plānots uzstādīt vairākus āra trenažierus: komplekso trenažieri, airēšanas trenažieri un trenažieri ”Zirdziņš”. Pretendentam būs jāveic trenažieru piegāde, uzstādīšana, laukuma seguma ierīkošana vismaz 10 kvadrātmetru platībā, kā arī zaļās zonas atjaunošana aptuveni 12 kvadrātmetru platībā.

Raiņa parkā, tāpat blakus esošajam aprīkojumam, paredzēts uzstādīt divus āra trenažierus – komplekso trenažieri un trenažieris ”Zirdziņš”. Šajā vietā jāveic trenažieru piegāde un uzstādīšana, kā arī laukuma seguma ierīkošana vismaz 9 kvadrātmetru platībā un zaļās zonas atjaunošana aptuveni 10 kvadrātmetru platībā.

Konkursa noteikumi paredz arī papildus prasības trenažieru uzstādīšanai. Proti, āra trenažieriem jābūt atbilstības deklarācijām latviešu valodā, sertifikātiem, tehniskajām pasēm, ekspluatācijas un lietošanas instrukcijām. Un trenažieriem jābūt izgatavotiem tā, lai tie iespēju robežās būtu pasargāti no vandāļiem, grūti demontējami un aiznesami. 

Garantijai darbam un materiāliem jaunajiem uzstādītajiem āra trenažieriem jābūt ne mazāk kā 5 gadi.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli