Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Tualetes būs maijā

Tualetes būs maijā
Foto: Dāvids Birulis
13.04.2016 07:09

"Kurzemes Vārds"

Ko darīt, ja bērnam, kurš spēlējas rotaļu kuģī Raiņa parkā, savajagas uz tualeti?

Viena no mammām, kas ar šo jautājumu saskārusies, “Kurzemes Vārdam” emocionāli stāsta par to, kā vispirms taujājusi par šādu iespēju vecākiem, kam ar šī bērnu laukuma apmeklēšanu lielāka pieredze. Tā kā parkā nevienas publiskās tualetes nav bijis, bet krūmos pačurāt bērns kategoriski atteicies, nācies steigties uz “Statoil” degvielas uzpildes staciju, taču, kamēr tikuši līdz tai, bijis jau par vēlu, un spēlēšanos nācies beigt agrāk, nekā plānots.

Pārvietojamo tualeti pie rotaļu vietas Raiņa parkā plānots uzstādīt uz pieciem mēnešiem – no 1. maija līdz 30. septembrim. Par to informē Liepājas Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls. Tāda kārtība bijusi arī iepriekš. Tajā pašā laikā pārvietojamā tualete atradīsies arī Ventspils ielas parkā, kur ir bērnu laukums. Šīs tualetes tiekot tīrītas divreiz nedēļā.

Komunālās pārvaldes pārstāvis neuzskata, ka tualetes neesamība būtu būtiska problēma. Ja rodas akūta vajadzība, tad noteikti varot vienoties ar tuvējiem veikaliem par to telpās esošo labierīcību izmantošanu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)