Sestdiena, 29. februāris

Turpinās remontdarbi uz autoceļa A9

Turpinās remontdarbi uz autoceļa A9
Foto: Egons Zīverts
28.06.2013 09:35

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Turpinās aktīva ceļu būvdarbu sezona uz valsts galvenajiem, kā arī uz vairākiem reģionālās nozīmes autoceļiem visā valsts teritorijā, informē Satiksmes informācijas centra dispečers Artūrs Rullis.

Atgādinām, ka Liepājas virzienā turpinās ceļu remontdarbi uz autoceļa A9 Rīga – Liepāja posmā no 79,30 km līdz 97,58 km (no Blīdenes līdz Brocēniem). Remontposmā ir ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h un divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Atgādinām arī, ka Liepājas virzienā šā gada maijā ir uzsākti būvdarbi uz autoceļa A9 Rīga – Liepāja posmā no 148,59 km līdz 163,28 km (no Kalvenes līdz Durbei). Satiksme septiņos posmos tiek regulēta ar luksoforiem un ir ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h.

Lai neapdraudētu satiksmes drošību, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, drošu distanci starp transportlīdzekļiem un noteikto satiksmes organizācijas kārtību ceļu remonta vietās. 
       
Tāpat autovadītāji aicnāti ar izpratni izturēties pret ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem ceļu darbu laikā, kā arī rēķinieties ar iespējamo papildus braukšanas laiku.

Plašāku un detalizētu informāciju par braukšanas apstākļiem un autoceļu uzturēšanas klasēm un prasībām varat iegūt, www.lvceli.lv, www.celugids.lv, kā arī zvanot pa bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli