Sestdiena, 29. februāris

Uz 13 gadiem plāno ņemt kredītu, lai ģimnāzija taptu par metodisko centru

Uz 13 gadiem plāno ņemt kredītu, lai ģimnāzija taptu par metodisko centru
Foto: liepajniekiem.lv
09.03.2017 15:37

liepajniekiem.lv

Šodien, 9.martā, notikušajā pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē deputāti konceptuāli atbalstīja kredīta gandrīz 760 tūkstošu eiro apmērā ņemšanu uz 13 gadiem, lai Liepājas 1.ģimnāziju izveidotu par metodisko centru, portāls uzzināja Finanšu komitejas sēdē.

Kā skaidro Finanšu pārvaldes vadītājs Ronalds Fricbergs, deputātu lēmums nepieciešams, lai uzsāktu projekta būvdarbus. R.Fricbergs deputātiem atgādināja, ka viņi paši jau 2016.gada decembrī pieņēma lēmumu Liepājas 1.ģimnāziju izveidot par metodisko centru: ”Nu ir noslēdzies iepirkums un precizēta cena.” 

Lai projektu īstenotu, Liepājas pilsētas pašvaldība Valsts kasē ņems aizņēmumu. Aizņēmums paredzēts izņemts 2017.gadā un atmaksu plānots veikt, sākot ar 2020.gadu. 2017.gadā būs jāveic procentu maksājumi 1080 eiro apmērā, bet kopējās kredīta izmaksas 13 gadu ilgā periodā ir 759 663 eiro, tajā skaitā procentu maksājumi 18 903 eiro, ja procentu likme saglabājas 0,25% apmērā.

Par minētajiem līdzekļiem paredzēts renovēta 1.ģimnāzijas fasādi no iekšpagalma puses, atjaunot sporta laukumu un veikt teritorijas labiekārtošanu ar ārējo inženiertīklu atjaunošanu. Tāpat paredzēts atjaunot saimniecības ēku, veikt žoga posma pārbūvi, pergolas un kāpņu izbūvi laukā, esošo vājstrāvas tīklu paplašināšanu. 

Kā arī paredzēts atjaunot vēl līdz šim neremontētos kabinetus, laboratorijas un gaiteņus, tajā skaitā, nomainot elektroinstalāciju, veicot ūdens un kanalizācijas pārbūvi atjaunojamās telpās.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli