Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Veco ļaužu mājā būs trauksmes signalizācija, pie Ziemeļu mola – tualetes

Veco ļaužu mājā būs trauksmes signalizācija, pie Ziemeļu mola – tualetes
Foto: liepajniekiem.lv
29.08.2018 07:02

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas pašvaldība izsludinājusi divus konkursus, kas palielinās drošību un ērtības ne tikai liepājniekiem, bet arī pilsētas viesiem, portāls uzzināja Liepājas pilsētas domē. Veco ļaužu dzīvojamā mājā Ganību ielā tiks ierīkota automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma, savukārt pie Ziemeļu mola plānots uzstādīt sabiedrisko tualeti.

Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas ierīkošana Veco ļaužu dzīvojamā mājā Ganību ielā 135/141 paredzēta atbilstoši SIA ”MN Drošība Liepāja” izstrādātai tehniskai shēmai ”Ugunsdrošības automātiskā signalizācija Veco ļaužu dzīvojamā mājā Ganību ielā 135/141, Liepājā”.

Būvniekam būs jāveic automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas ierīkošanu Veco ļaužu dzīvojamā mājā, ierīkojot kabeļus un veicot ugunsdrošības un trauksmes signalizācijas iekārtu montāžu.

Plānojot būvdarbu veikšanu, pretendentam jānodrošina darba  izpildes termiņš ne ilgāks par 60 dienām. Un jāgarantē veiktā darba, materiālu un iekārtu kvalitāti divus gadus pēc būvdarbu pabeigšanas, kā arī jānovērš garantijas laikā radušos defektus, ja tādi radīsies.

Savukārt otra iepirkuma priekšmets ir sabiedriskās tualetes piegāde un uzstādīšana pie Ziemeļu mola.

Iesniedzot tehnisko piedāvājumu, jāpiegādā vizualizācija, skice vai rasējums, kurā jānorāda konteinera karkasa parametrus (materiāls, izmēri un cita informācija); betona pamata rasējums konkrētam piedāvātajam tualetes modelim, ievērojot aprīkojuma tehniskos parametrus (pamata izmēri, cauruļvadu izvietojums); telpu sienu, griestu un grīdas pārklājuma veids; ārējās apdares veids; kā arī tehniskais risinājums konteinera apkures nodrošināšanai ziemas sezonā, negatīvas gaisa temperatūras gadījumā, lai nodrošinātu pozitīvu gaisa temperatūru tualetes un tehniskajā telpās ūdensvada neaizsalšanai.

Šajā gadījumā konkursa uzvarētājam darbi būs jāizpilda 75 dienu laikā no līguma parakstīšanas. Un jāgarantē veiktā darba, materiālu, pamatu un būves kvalitāti piecus gadus pēc būves pieņemšanas ekspluatācijā, bet iekārtām un aprīkojumam – divus gadus.

Abiem konkursiem piedāvājumi iesniedzami Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā, Liepājā, Rožu ielā 6, Apmeklētāju pieņemšanas centrā līdz šā gada 5.septembrim.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli