Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Vēl tikai mazliet jāsakopj

Vēl tikai mazliet jāsakopj
Foto: Egons Zīverts
01.11.2018 07:02

"Kurzemes Vārds"

Rekonstruētā Grīzupes iela jau ir katram izbraucama, lai arī aizvien vēl jāņem vērā atļautais ātrums 30 kilometri stundā. Gluži gatavs jaunais ceļš gan vēl nav. Asfalta virskārta, domājams, tiks klāta pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma. Pašreiz ielā vairākās vietās vēl strādā ietvju bruģētāji.

“Nevaram prognozēt, kad liksim asfalta virskārtu – tas atkarīgs no laika apstākļiem. Kuru katru dienu trotuārs būs pabeigts. No nākamās nedēļas tiks novākti satiksmes ierobežojumi. Objekts tiek sakārtots un piepucēts,” pastāsta SIA “CTB” būvdarbu vadītājs Māris Jakovickis. Rekonstrukcijai ir paredzētas 450 dienas, bet šajā termiņā neieskaita tehnoloģisko pārtraukumu. Par termiņa neievērošanu nekādu bažu nav, uzsver M. Jakovickis.

Grīzupes iela būs rekonstruēta teju četru kilometru garumā – no Cukura ielas līdz pilsētas robežai. Otrdien, kad to apskatām, redzam, ka pie robežas vēl nav pabeigts veloceliņš un trotuārs. Tur tas vēl jāizbūvē apmēram 30 metru garumā. Taps arī jauna robežzīme, kas izskatīsies kā bāka, piecu metru augstumā, un tur būs novietots arī informācijas stends. Savukārt, turpinot ceļu pilsētas centra virzienā, ievērojam jaunus koku stādījumus abās ielas pusēs. Vienā malā sastādīti ozoli, bet otrā ielas pusē apmēram 600 metru joslā, gluži kā dziesmā dzied, aug “liepu rinda, kas ozolus kaitināj'”. Kokus stādījis uzņēmums “Ķikši”. Apzaļumojuma darbus pabeigs pavasarī. Vēl jāuzved melnzeme, jāsēj zāliens. Tā kā pārbūvētajā ielā tagad ir trotuārs un veloceliņš, kur tā vispār nebija, šajās vietās ielas līmenis līdz ar to ir pacelts uz augšu. Tādēļ vairākās vietās izbūvētas arī atbalsta sienas, uz kurām zemesgabalu īpašnieki par savu naudu var likt žogu. Tā kā ielas līmenis ir nedaudz mainījies, nākas arī dažus apgaismes stabus nedaudz pacelt uz augšu, pieregulēt ielai.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli