Ceturtdiena, 18. jūnijs Madis, Alberts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vēstures līkloči “Kurzemes Vārdā”: Jāmaksā par neielietu degvielu

1994. gada 9. un 12. aprīlis. Liepājā vairs netiks rīkoti nedz pilsētas sakopšanas mēneši, nedz sestdienas talkas.

Vēstures līkloči “Kurzemes Vārdā”: Jāmaksā par neielietu degvielu
Foto: liepajniekiem.lv
09.04.2025 06:00

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Taču sakarā ar pavasara iestāšanos Pilsētas valdes vadība Municipālai policijai, komunālās saimniecības nodaļai, arhitektūras uzraaudzībai uzlikusi par pienākumu pārbaudīt visu Liepājas teritoriju un izvirzīt stingrākas prasības pret pielūžņotājiem.

Deju centram “Svings” labi rezultāti

Siguldā notika Latvijas novadu čempionāts. Lūk, kādus rezultātus sasnieguši deju centra “Svings” dejotāji dažādās vecuma grupās: Zigmars Šilders un Santa Vēvere 2. vieta, Uldis Blumbergs un Agnese Kulinska 1. vieta, Ģirts Ķīburs un Inga Vītoliņa 2. vieta, Igors Čerņakevičs un Agneta Vasiļjeva 3. vieta.

1. vietu savā grupā pārliecinoši ieguva “Svings” dejotāji Juris Užegovs un Oļesja Jakovenko. Jānis Kalnītis un Zanda Šēna 3. vietā. 

Par 1,3 procentiem mazāk

Redakciju informē Municipālās policijas centra iecirkņa priekšnieks Aivars Prūsis.

Pārbaudīta SIA “Viada” degvielas uzpildes stacija Brīvības ielā 179. Konstatēts, ka no uzpildes aparātiem pircējiem tiek izsniegts mazāk degvielas, nekā uzrāda skaitītāji. Vidēji par 1,3 procentiem mazāk.

Iznāk, ka no katra benzīna litra tiek ietaupīti 13 grami. Dažviet pat 17 grami. Tomēr tirgotāji policistiem pateikuši, ka, neskatoties uz pārbaudēm, viņi tirgos kā tirgojuši. 

Nenolaižas…

8. aprīlī virs mūsu pilsētas norūcināja viena otra lidmašīna, taču aviosabiedrības “Liepāja” menedžeris Gunārs Ķipsts ar skumjām sirdī nopūtās, ka ne viena no tām nebija izteikusi vēlēšanos nolaisties Liepājas lidostā.

Likvidē kandžas fabriku

Strazdu ielā 12 uzgāja kandžas dzenamo aparātu un traukus ar brāgu. Viss liecināja, ka grādīgā dzira tecināta ar  vērienu.

“Izejviela” tās ieguvei rūga trīs mucās pa 100 litriem katrā, divās mucās pa 60 un vienā pa 50 litriem. Kandžas fabriku bija ierīkojis 1969. gadā dzimušais Romāns Merkuļevs.

Futbolisti ceļa jūtīs

Šī gada vasara solās būt visai interesanta Hardija Blūma trenētajiem jaunajiem futbolistiem – zēnu komandai “Bergmanis” un meiteņu vienībai “Piemare”.

Puiši maijā dosies uz Vāciju, kur desmit dienas sacentīsies  ar vienaudžiem no visas Eiropas. Uz vācu zemi jūnijā brauks arī “Piemare”.

“Uzaicinājumu netrūkst, arī sponsori ir labvēlīgi, un kāpēc lai bērni negūtu gandarījumu par treniņos lietajiem sviedriem?” apmierināti filozofēja Hardijs Blūms. 

_____________
Arī turpmāk pārlūkosim arhīvu, lai pastāstītu, par ko vēsturiski nozīmīgajā 1994.gadā rakstīja mūsu laikraksts. Tas ir mūsu valstij izšķirīgi nozīmīgs un sarežģīts pārmaiņu laiks. Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma deklarāciju par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, ”Kurzemes Vārds” savukārt atguva savu pirmās brīvvalsts nosaukumu.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz