Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Vingros jūras krastā

Vingros jūras krastā
Foto: liepaja.lv
30.05.2018 11:24

liepajniekiem.lv

Lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju papildināt ikdienas dzīves ritmu ar fiziskām aktivitātēm un veicinātu veselīga dzīvesveida piekopšanu, Liepājas pilsētas pašvaldība, sākot 2. jūniju, organizē daudzpusīgas fitnesa nodarbības Liepājas pludmalē interesentiem ar dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina portālam vēstīja, ka nodarbības vadīs pieredzējušu treneru komanda no Liepājas sporta kluba ”Ballistic Boxing Club”.

Nodarbības norisināsies trīs reizes nedēļā Kūrmājas prospektā pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem vai pludmalē netālu no pieminekļa. Otrdienās pulksten 7.30 rīta notiks vingrošana ”Možums” − vingrošana rīta mundrumam ar stiepšanās un pilates elementiem, dziļās muskulatūras stiprināšanu un vispārēju ķermeņa atmodināšanu jaunam dienas cēlienam. Ceturtdienās pulksten 20 funkcionāls treniņš visam ķermenim ”Spēks” − nodarbība vērsta uz vispārēju ķermeņa spēka attīstīšanu ar savu ķermeņa svaru, pielietojot funkcionālus vingrinājumus visa ķermeņa tonizēšanai. Savukārt sestdienās pulksten 10 funkcionāls treniņš ”Jauda” − treniņš visam ķermenim ar kikboksa elementiem.

Treniņi paredzēti ikvienam interesentam, tiem var pievienoties bez iepriekšējas pieteikšanās. Nodarbības norisināsies visas vasaras garumā.

Nodarbības vadīs pieredzējuši treneri − kikboksa treneris Aleksandrs Maslovs, treneres Ilona Jēce un Kristīna Petermane, fizioterapeite Santa Āboliņa, trenere Veronika Parfjonova, jogas instruktors Māris Madars un fitnesa treneris Pēteris Vītols.

Papildu informāciju par treniņu norisi var iegūt, sazinoties ar treneri Aleksandru Maslovu pa tālruni 26 871 358.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālrunis.: 63 404 747 vai e-pasts: [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli