Piektdiena, 8. decembris Gunārs, Vladimirs, Gunis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Viņi sāk mirt. Braucam uz “Depeche Mode” Tallinā!

Augusta pirmajā nedēļas nogalē, kad mūsu pludmali piedārdināja festivāls “Summer Sound”, TV “Kurzeme” redaktore Inese Ķestere devās simtiem kilometru tālu, lai “baudītu klusumu” Tallinā. Taču ne vārda tiešajā nozīmē – kaimiņvalsts galvaspilsētā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstājās leģendārā britu grupa “Depeche Mode”, kuras viens no slavenākajiem singliem ir “Enjoy the Silence” jeb tulkojumā no angļu valodas “Izbaudi klusumu”.

Viņi sāk mirt. Braucam uz “Depeche Mode” Tallinā!
Piritas promenāde sākas Tallinas centrā un vijas garām Kadriorgam, Dziesmu svētku estrādei, kā arī tālāk līdz Piritas jahtu piestātnei un pludmalei. (Foto: no personīgā arhīva)
Piritas promenāde sākas Tallinas centrā un vijas garām Kadriorgam, Dziesmu svētku estrādei, kā arī tālāk līdz Piritas jahtu piestātnei un pludmalei. (Foto: no personīgā arhīva)
24.09.2023 00:00

liepajniekiem.lv

Ak vai, šie vecie krunkaiņi!

Pagājušā gada maija nogalē pasauli pāršalca vēsts, ka mūžībā devies viens no ”Depeche Mode” dibinātājiem – taustiņinstrumentālists Endrū Flečers.

Pēc vairākiem mēnešiem rudenī grupa izziņoja, ka 2023. gadā pie klausītājiem nonāks jaunais albums un tā ietvaros “Depeche Mode” dosies pasaules koncertturnejā “Memento Mori”.

Kļuva zināms, ka tūres laikā grupa uzstāsies arī Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Galvenā kūdītāja doties uz šo koncertu bijusi Ineses 17 gadus vecā meita Zane.

“Kad grupa izziņoja tūri un koncertu Tallinā, meita teica: johaidī, viņi sāk mirt! Tāpēc jāizmanto iespēja apskatīties uz “Depeche Mode” čaļiem,

kamēr viņi vēl dzīvi un spēj spēlēt. Tas bija spēcīgs arguments, tāpēc teicu: jā, braucam!” pasmejas Inese.

“Depeche Mode” ir viena no Zanes favorītgrupām, un tas droši vien ir tikai likumsakarīgi – Inese šīs grupas dziesmas klausījusies, būdama meitas gaidībās.

“Depeche Mode” joprojām spēj pulcēt pūli ar dažādu paaudžu cilvēkiem. “Burvīgs!” par koncertu saka Inese. Foto: no personīgā arhīva

Tā nu, izlemjot leģendas skatīt un klausīties dzīvajā izpildījumā, laikus iegādājušās koncerta biļetes, kas izpirktas strauji, un uzreiz pēc tam arī rezervējušas naktsmītni pilsētas centrā. Uz Tallinu braukušas ar sabiedrisko autobusu no Rīgas.

”Tas bija jaudīgi!” par kulta grupas koncertu saka Inese. Sākotnēji par grupas sniegumu viņa gan bijusi noskaņota skeptiski.

“Kad mūziķi uzkāpa uz skatuves un lielajā ekrānā tuvplānā bija redzamas viņu sejas, pirmā doma bija: ak vai, šie vecie krunkaiņi!

Ko tad viņi vairs spēj? Taču, kad sāka spēlēt un dziedāt, tu saproti, ka tas enerģijas lādiņš un jauda viņos nav mainījušies. Viņi joprojām var! Pūlis dziesmām dziedāja līdzi, starp apmeklētājiem bija ļoti daudz latviešu. Bija sajūta, ka uz koncertu ieradušies vairāk latviešu nekā igauņu.”

Lai iegūtu vietu pēc iespējas tuvāk skatuvei, Inese un Zane uz estrādi devušās jau laikus. Priekšā liepājniecēm stāvējusi kāda aptuveni 60–65 gadus veca kundze, kura vietu tuvu skatuvei ieņēmusi jau pāris stundas pirms koncerta sākuma.

Inese: “Viņa bija iekrampējusies žogā, kas atdala VIP teritoriju no “parasto mirstīgo” zonas, paziņojot, ka nekustēšoties ne par centimetru. Koncerta laikā kundzīte tik sparīgi dejoja, ka visiem pārējiem vajadzēja pašķirties teju piecu metru rādiusā.”

Pa pazemi cauri laikmetam

Inese pēdējoreiz Tallinā bijusi diezgan sen, pirms aptuveni desmit gadiem.

Jautāta, kā šī pilsēta kopš tā laika mainījusies, liepājniece saka: “Viņiem dzīve iet uz augšu! Ļoti sakopta pilsēta, kurā tūristam ir daudz ko darīt.

Ir sajūta, ka tallinieši ļoti labi prot izmantot katru savu kaktu un potenciālu, lai spētu pelnīt ar tūrismu.

Man ļoti gribējās apskatīt cietokšņa muzeju “Kiek in de Kök”, un tas man nelika vilties. Pats labākais ir tas, ka ieejas biļete nebija jāpērk, jo katra mēneša pirmajā svētdienā daļu Tallinas muzeju var apmeklēt bez maksas. Tas priecē!

Cietokšņa muzejs “Kiek in de Kök” veido vairāk nekā 500 metru garu muzeja kompleksu, kurā ir arī noslēpumainas pazemes bastionu ejas. Foto: no personīgā arhīva

Cietokšņa muzejā ir iespēja izstaigāties pa pilsētas aizsargmūriem un kāpt torņos, bet visinteresantākā ir aptuveni 500 metru gara apakšzemes eja, kas tevi izved cauri ne tikai cietokšņa pazemei, bet arī cauri laikmetam.

Tur ar skaņām, figūrām un fotogrāfijās var redzēt, kā nocietinājumi savulaik kalpojuši – aplūkot senos karavīrus un iedzīvotājus, kuri slēpjas no bombardēšanas, dzirdēt, kā kauc aviācijas bumbas, kas krīt uz

Tallinu, tu redzi pankus, kas tur savulaik tusējuši, bezpajumtniekus utt. Tu tam ej cauri, šādi pats piedzīvojot pilsētas vēsturi.”

Inese cietokšņa muzeja pazemē, ceļojot cauri laikmetam. Foto: no personīgā arhīva

Abas liepājnieces paguvušas izbaudīt viduslaiku atmosfēru Tallinas skaistajā vecpilsētā, kas iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.

Vecpilsētas ieliņu līkloči ap Rātslaukumu atbraucējas ieveduši romantiskos pagalmiņos ar amatnieku darbnīcām, veikaliņiem, kafejnīcām.

“Kāds pārsteigums ik uz stūra. Kaut kur skan mūzika, kaut kur gaisā virmo garšīga smarža. Turklāt Tallinas pluss ir tas, ka tai ir interesants reljefs, pilsēta nav plakana kā Vecrīga. Tur var uzkāpt kalnā, kur ierīkoti vairāki skatu laukumi. No tiem paveras skaisti skati uz Tallinas senajiem torņiem. Cilvēki tur sēž un vēro saulrietu.

Tallina ir ļoti dzīvīga! Tā man pietrūkst šeit Liepājā, kur vakarā, izejot ārpus mājas, ir vien atsevišķi mazi kvartāliņi jeb pleķīši, kur kaut kas skan un notiek, taču arī ne katrā nedēļas dienā. Tallinā sajūta ir krietni rosīgāka, lai gan, protams, šai pilsētai ir citi mērogi.”

Rikšojušas kā dullas

Kaimiņvalsts galvaspilsētas apmeklējums liepājniecēm ļāvis vismaz uz pāris dienām nomainīt vidi un atvilkt elpu no ikdienas rūpēm. “Tādas foršas īsās brīvdienās,” teic Inese.

Tajā pašā laikā viņa smej, ka pa Tallinu ar meitu “rikšojušas kā dullas”, lai pagūtu apskatīt dažādas tās ievērojamākās vietas, tostarp liepājnieces izstaigājušas Piritas promenādi gar jūru, aplūkojušas eleganto Kadriorgas parku, Dziesmusvētku parka apkaimi utt.

Taču vēl daudz kas palicis neiepazīts – gan muzeji, gan modernā arhitektūra un citas interesantas lietas, ko kaimiņvalsts galvaspilsēta piedāvā.

Kadriorgas parks, kas ieskauj Kadriorgas pili un mākslas muzeju. Foto: no personīgā arhīva

Vai cenu ziņā Tallina ir draudzīga tūristiem? “Atkarībā, kāds tev naudas maks,” spriež Inese. Vecpilsētā cenas kafejnīcā vairāk esot pa kabatai skandināvu, ne Latvijas vidusmēra tūristiem, tomēr, pasperot soli ārpus vēsturiskā centra, kur pilsētas viesu plūsma nav tik liela, var atrast arī ēstuves par pieņemamu cenu.

“Taču, ja galīgi izmisums māc, tad var izlīdzēties arī ar “Makdonaldu” un “Hesburgeru”. Katrs kaut ko var atrast,” teic Inese.

Ceļojumu laikā viņa neaizraujoties ar suvenīru iegādi. Taču Igaunijā nopirkusi to, ar ko Tallina, šķiet, ļoti lepojas – marcipānu. “Viņiem ir marcipāna galerija un marcipāna muzejs, kur arī mēs pabāzām degunus.

Tur aplūkojamas dažnedažādas marcipāna figūriņas, atsevišķās dienās iespējams vērot, kā meistari strādā un kā figūriņas top,”

stāsta ”TV Kurzeme” redaktore.

Muzejā eksponētas arī pazīstamu politiķu, piemēram, ASV bijušā prezidenta Donalda Trampa no marcipāna veidotā galva. Inesei gan tā šķitusi mazliet biedējoša. “Nedaudz atgādina viduslaikus, kad cilvēkiem nocirta galvu un uzsprauda uz žoga visiem par biedinājumu,” viņa vērtē.

Marcipāna figūriņas nopērkamas gan muzejā, gan citviet pilsētā. Lētākās, pavisam maziņas, maksā nedaudz virs 3 eiro, lielākas – jau 5 eiro gabalā un dārgāk. “Cik maksā Trampa galva, nepajautāju. Tādu arī būtu diezgan dīvaini ēst,” smejas Inese.

Uzziņai

 • Tallina ir vislabāk saglabājusies viduslaiku pilsēta Ziemeļeiropā.
 • Igaunijas galvaspilsēta lepojas ar vecāko aptieku Eiropā un senāko gotisko rātsnamu Ziemeļeiropā.
 • Tallinas vecpilsēta reiz bija mājas pārtikušiem tirgotājiem, kas ieradušies uz palikšanu no Vācijas, Dānijas un citām zemēm.
 • Tallina ierindojās otrajā vietā (sudraba godalga) kategorijā “Vispieprasītākā pilsēta Eiropā 2022. gadā”, pēc žurnāla “Wanderlust Travel Magazine” apkopotajiem datiem.

Avots: visitestonia.com

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz