Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Zinību dienā bibliotēka dosies pilsētā

Zinību dienā bibliotēka dosies pilsētā
30.08.2017 10:38

liepajniekiem.lv

1.septembrī no pulksten 12.00 Liepājas sirdī, Rožu laukumā, atzīmējot Zinību dienas pasākumu ”Vēl viens Jaunais gads”, Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un bērnu bibliotēka ”Vecliepājas Rūķis” uzrunās lielos un mazos liepājniekus, lai informētu par bibliotēkas dalību Latvijas – Lietuvas pārrobežu projektā ”Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā”, portālu informēja Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Pasākuma nosaukums ir ”Bibliotēka dodas pilsētā” un šis būs pirmais publiskais, projekta ietvaros organizētais, notikums, kura laikā būs pieejama informācija par plānotajām aktivitātēm. Lai labāk un saprotamāk informētu par bibliotēkās paredzamajiem jaunumiem, bibliotēka ir aicinājusi talkā savu labo draugu un palīgu gliemezīti Lusti.

“Zināšanas pie mums atnāk pakāpeniski – gan ar vecāku, skolotāju un draugu palīdzību. Dažādu paaudžu mijiedarbība jeb sadarbība ir tā brīnišķā atslēga, kas pilnveido mūs – gan lielus, gan mazus. Zināšanas mēs uzkrājam un pateicoties tām bagātinām savu “Es”. Mēs meklējam ceļus un vietas, kur vislabāk un vairāk varam smelties zināšanas. Viena no iedvesmojošām un nozīmīgām vietām, kur gūt zināšanas ir bibliotēka – ar tās bagātīgo grāmatu, žurnālu un laikrakstu klāstu, audiovizuālo materiālu piedāvājumu, ar jaunu tehnoloģiju pieejamību, ar komunikācijas prasmju veidošanu,” skaidro bibliotēkas pārstāve.

Pasākumā ”Bibliotēka dodas pilsētā”, gliemezīte Luste kopā ar bibliotēkas darbiniekiem aicinās meitenes un zēnus, viņu vecākus un citus interesentus piedalīties dažādās jautrās un interesantās izklaidēs – atjautību un domāšanu rosinošās radošajās spēlēs un darbnīcās, āķīgu uzdevumu un krustvārdu mīklu risināšanā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli