Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Poļina Jeļizarova uzvar junioru čempionātā

12.02.2007 18:47

0

Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Latvijas junioru čempionāts vieglatlētikā, kurā par čempioni divās disciplīnās kļuva Liepājas labākā skrējēja Poļina Jeļizarova. Viens no mūsu vieglatlētu treneriem Jēkabs Kupšis pastāstīja, ka Poļina Jeļizarova startējusi divās disciplīnās – 800 un 1000 metru skrējienos. Nevienā no minētajām distancēm liepājniecei konkurentu tā arī neatradās, un Poļina, īsāko skrējienu veicot 1:36,64 un garāko 2:52,94 sekundēs, izcīnīja čempiones titulus. Tuvu zelta medaļai bija arī grobiņniece Diāna Ozoliņa, kura, lodi aizgrūžot 13,01 metru tālu, ieņēma otro vietu.

Atzīstami lodes grūšanā startēja arī sporta skolas “Daugava” un “Lejaskurzeme sports” pārstāvis Jānis Stulpa, kura sešus kilogramus smagā lode piezemējās pie 14 metru atzīmes, tādējādi ierindojot viņu trešajā pozīcijā.

Turpat Rīgas Sporta manēžā norisinājās arī kādreiz izcilās vieglatlētes Renātes Lāces piemiņas balvas izcīņa. Šajās sacensībās, kurās startēja “A” vecuma grupas jaunieši, teicami sevi parādīja Aleksandrs Čarkins, kurš uzvarēja 1500 metru skrējienā – 4:21,20, bet 800 metru distancē izcīnīja otro vietu – 2:06,80. Līdz ar sekmīgo startu Aleksandrs nodrošināja vietu Latvijas izlasē, kas 26.februārī Kauņā piedalīsies Baltijas valstu komandu mačsacīkstēs. Taču līdz tam mūsu vieglatlēti jau šīs nedēļas nogalē aizvadīs ziemas sezonas svarīgāko startu – Latvijas pieaugušo čempionātu.