Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Lācis, Riko un Rembo meklē mājas, bet patversme aicina uz pastaigām svaigā gaisā

Dzīvnieku patversme “Lauvas sirds” aicina iedzīvotājus atbraukt ciemos, izkustēties svaigā gaisā un izvest suņus pastaigā. Aukstā laika dēļ brīvprātīgo suņu staidzinātāju šobrīd kļuvis mazāk, tāpēc katra palīdzīga roka ir īpaši svarīga. Tāpat adopcijai pieejami trīs suņi.

01.02.2026 06:15

liepajniekiem.lv

Uzticīgie brāļi Lācis un Riko

Patversmē Lācis un Riko nonāca pēc traģiska notikuma – pēkšņi mūžībā aizgāja viņu saimnieks.

Abi suņi ir sešus gadus veci un līdz šim dzīvojuši brīvībā, pieraduši uzticīgi sekot saimnieka vārdiem.

Nonākšana patversmē sākumā viņiem bija smags pārdzīvojums, taču ar laiku brāļi apraduši ar jauno vidi un katru dienu ar prieku dodas pastaigās.

Lācis. Foto: dzīvnieku patversme “Lauvas sirds”

Lācis un Riko ir ļoti sabiedriski – viņiem patīk cilvēku klātbūtne, uzmanība un mierīgas pastaigas.

Tā kā suņi ir liela auguma un pieraduši dzīvot pagalmā ar voljēru, ideālā mājvieta būtu privātmāja ar iežogotu teritoriju, kur viņi varētu justies droši un brīvi.

Šie suņi būs uzticami un mierīgi biedri savam cilvēkam.

Riko. Foto: dzīvnieku patversme “Lauvas sirds”

Riko mikroshēmas Nr.: 981020002885899.
Lāča mikroshēmas Nr.: 900141000860716.

Enerģiskais Rembo

Rembo ir liela auguma, dzīvespriecīgs un aktīvs suns.

Pirms nonākšanas patversmē viņš dzīvoja Liepājas pilsētas centra mājas sētā. Diemžēl iepriekšējie saimnieki nebija pietiekami atbildīgi, tāpēc Rembo bieži devās patstāvīgās pastaigās pa pilsētu.

Rembo. Foto: dzīvnieku patversme “Lauvas sirds”

Šobrīd Rembo meklē saimnieku, kurš būtu tikpat enerģisks kā viņš pats un ar prieku dotos garās pastaigās.

Vislabāk Rembo justos mājā ar droši iežogotu teritoriju un labiekārtotu būdu, kur viņam būtu sava vieta atpūtai.

Rembo mikroshēmas Nr.: 948000000110648.

***

Patversme “Lauvas sirds” ikvienu gaida ciemos darba dienās no pulksten 11 līdz 16, bet brīvdienās no pulksten 11 līdz 15, lai iepazītos un izietu pastaigā ar lieliskajiem suņiem.

Iespējams, tieši šeit atradīsiet savu četrkājaino draugu.

Patversme arī atgādina suņu un kaķu saimniekiem: “Pārliecinieties, ka jūsu mīlulis ir vakcinēts, čipots, kā arī reģistrēts LDC un tur ievietotā kontaktinformācija ir patiesa.”

Pirms ziedojumu vākšanas un nogādāšanas uz patversmi, lūdzu, sazināties ar “Lauvas sirdi”, lai precizētu nepieciešamo lietu sarakstu.

Lai spētu palīdzēt pēc iespējas lielākam nelaimē nonākušo dzīvnieku skaitam, patversmei ir atvērts savs ziedojuma konts.

Saņēmējs: Pašvaldības aģentūra “Liepājas Nodarbinātības projekti”.
Reģistrācijas Nr.: 90001541495.
Konta Nr.: LV26UNLA0025300013600.
Maksājumā mērķī obligāti jānorāda subkonts – 65300013600.

Saistītie raksti

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz