Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Krievijas triecienā Odesas apgabalā bojāti divi civilie kuģi

Krievijas bezpilota lidaparātu uzbrukumā naktī uz piektdienu Odesas apgabalā nodarīti bojājumi diviem civiliem komerciālajiem kuģiem ar Palau un Barbadosas karogiem, un uzbrukumā cieta divi cilvēki, paziņoja Ukrainas vicepremjers Oleksijs Kuleba.

Krievijas triecienā Odesas apgabalā bojāti divi civilie kuģi
Foto: NINA LIASHONOK/UKRINFORM/SIPA | SCANPIX
20.03.2026 09:16

LETA

“Nakts uzbrukuma rezultātā Odesas apgabalā ar trieciendroniem tika bojāti divi civilie komerciālie kuģi ar Palau un Barbadosas karogiem. Cieta divi cilvēki, viņiem sniegta medicīniskā palīdzība,” platformā “Telegram” rakstīja Kuleba, kurš ir vicepremjers atjaunošanas jautājumos, kā arī kopienu un teritoriju attīstības ministrs.

Kuleba informēja, ka uzbrukuma brīdī kuģi atradās pie piestātnēm un bija piekrauti ar graudiem. Neskatoties uz uzbrukumu, kuģu peldspēja nav ierobežota.

“Tāpat ir bojātas administratīvās ēkas. Teritorijā izcēlās ugunsgrēks, ko glābēji ātri lokalizēja. Notikuma vietā turpinās darbi, lai novērstu sekas,” pauda vicepremjers.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz