Vieglatlēti izcīna ceļazīmes uz Latvijas Čempionātu
liepajniekiem.lv
Jau otro gadu Kuldīgas
vieglatlētikas manēžā norisinājās Kurzemes atlases
sacensības C vecuma grupai (2001.– 2002. gadā dzimušajiem), kurās pirmo
piecu vietu ieguvēji katrā disciplīnā ieguva ceļazīmi dalībai Latvijas
Čempionātā, kas norisināsies 26.janvārī, Rīgā, portālam pavēstīja ”Liepājas Sporta Spēļu skolas” vieglatlētikas trenere un metodiķe Diāna Lauva.
Liepāju pārstāvēja nedaudz vairāk kā 40 jaunie sportisti, septiņi no tiem brauks uz Latvijas čempionātu – Artūrs Vecbaštiks 60m skrējienā un tāllēkšanā izcīnīja 1.vietu, Diāna Aržeņinova 60m/b 1.vietu, Mihails Zenkovs 1000m izcīnīja 2.vietu, Aleksandrs Gračušņiks 60m/b ieguva 2.vietu un 300m 3.vietu, Amanda Radava 60m/b 4.vietu un tāllēkšanā 2.vietu, bet Helēna Kurtiša tāllēkšanā 3.vietu un Jurijs Sergejevs augstlēkšanā ieguva dalīto 3.-4.vietu.
Savukārt jaunieši, B un A grupa, 10.-11.
janvārī startēja Lietuvā, Klaipēdas atklātajās meistarsacīkstēs
1999. – 2000.gadā dzimušajiem, kā arī 1997. – 1998. gadā dzimušajiem.
B grupā medaļas izcīnīja:
Markss Šteinbergs 200m a rrez. 26.72 ( trenere D.Stumbre), 1.vieta
Markss Šteinbergs tāllēkšanā ar rez. 5.28 ( trenere D.Stumbre), 1.vieta
Laura Maže 600m ar rez. 1:56,35 (trenere D.Lauva), 1.vieta
Iļja Petrušenko 60m/b ar rez. 8.87 ( trenere M.Alonceva), 1.vieta
Dinārs Dreimanis 60m/b ar rez. 9.05 (trenere D.Lauva), 2.vieta
Iļja Petrušenko 300m ar rez. 39.90 ( trenere M.Alonceva), 2.vieta
Evelīna Karple 600m ar rez. 2:04, 07 (trenere D.Lauva), 2.vieta
Edvīns Vilde 600m ar rez. 1:39,48 ( trenere D.Stumbre), 2.vieta
Una Stumbre tāllēkšanā ar rez. 5.00m ( trenere D.Stumbre), 2.vieta
Ieva Šēra lodes gr. ar rez. 9.15 ( trenere D.Stumbre), 2.vieta
Arnis Trankalis 60m/b ar rez. 9.61 (trenere D.Lauva), 3.vieta
Una Stumbre 60m ar rez. 8.54 ( trenere D.Stumbre), 3.vieta
Laura Šulme 60m/b ar rez. 10.60 ( trenere D.Stumbre), 3.vieta
Edvīns Vilde 1000m ar rez. 3:01,30 ( trenere D.Stumbre), 3.vieta
Arnis Trankalis 200m ar rez. 28.16 (trenere D.Lauva), 3.vieta
Kristiāns Jakovļevs 600m ar rez. 1:47,53 ( trenere D.Stumbre), 3.vieta
Laura Maže 3-solis ar rez. 9.67 (trenere D.Lauva), 3.vieta
A grupā medaļas izcīnīja:
Maksims Sinčukovs 60m/b ar rez. 8.42 (trenere M.Alonceva), 1.vieta
Maksims Sinčukovs 300m ar rez. 38.39 (trenere M.Alonceva), 2.vieta
Vairis Bērziņš 1000m ar rez. 2:52,93 (trenere D.Stumbre), 2.vieta
Vairis Bērziņš 600m ar rez. 1:33,19 (trenere D.Stumbre), 2.vieta
Marija Dūduma lodes gr. ar rez. 11.15 ( trenere D.Lauva), 2.vieta
Margarita Jevtejeva 1000m ar rez. 3:29,04 ( trenere D.Lauva), 3.vieta
Margarita Jevtejeva 3-solis ar rez. 9.54 ( trenere D.Lauva), 3.vieta
Margarita Jevtejeva 600m ar rez. 1:53,02 ( trenere D.Lauva), 3.vieta