Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Latvijas U-18 izlase sagrauj Igaunijas izlasi ar rezultātu 14:0

23.02.2009 11:46

Svētdien, 22. februārī, Liepājas ledushallē Latvijas U-18 izlase sagrāva Igaunijas izlasi ar rezultātu 14:0 ( 5:0; 6:0; 3:0). Pirmajā periodā vārtus iemeta Dāvis Paipa, Bruno Zabis, Egīls Kalns, Artūrs Mickevičs un divas minūtes pirms pirmā perioda beigām vairākumu pieci pret četri realizēja Māris Diļevka.

Otrajā periodā Latvijas komanda psiholoģiski salauza Igaunijas izlasi. Jau pirmajās minūtēs vairākus vārtus guva mūsu hokejisti – Māris Diļevka, Bruno Zabis, Miks Lipsbergs, Kirils Tambijevs. Spēles 23. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Romāns Ševčenko, bet otro periodu noslēdza Egīla Kalna sestie vārti.

Trešajā periodā Igaunijas izlase tā arī nespēja cīnīties ar Latvijas izlasi. Mūsējie ieguva vēl trīs vārtus: Māris Diļevka, Raimonds Tūbelis un Miks Lipsbergs, kurš spēles beigās realizēja vairākumu.

Latvijas vārtus spēlē sargāja Jānis Kalniņš. Spēles soda minūšu attiecība Latvijai pret Igauniju 22: 14 (2:4; 16:6; 4:4).

Pirmdien, 23. februārī, plkst. 13, Liepājas ledushallē notiks otrā Latvijas U-18 izlases draudzības spēle ar Igaunijas izlasi. Ieeja uz spēli ir bezmaksas.