Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Papildināts – “Liepājas lauvas” uzvar “Valmieras” basketbolistus

25.02.2009 20:44

LBL regulārās sezonas spēlē trešdien “Liepājas lauvas” izbraukumā ar 69:64 pieveica Valmieru. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Kērtiss Nešs. Spēli labāk iesāka viesi, pirmās ceturtdaļas lielāko daļu atrodoties vadībā un uzvarot to ar 16:13.

Otrās ceturtdaļas vidū Liepājas pārsvars sasniedza jau desmit punktu – 25:15, bet mājinieki atbildēja ar 7:0 izrāvienu, rezultāta starpību samazinot līdz trim punktiem – 25:22. Ceturtdaļas beigās labāk nospēlēja Liepāja, pirms otrā puslaika nodrošinot septiņu punktu pārsvaru – 37:30.

Trešās ceturtdaļas sākumā Liepāja ieguva spēlē lielāko pārsvaru – 44:32, bet turpinājumā pārliecinošāk laukumā darbojās mājinieki, līdz ceturtdaļas beigām panākot vairs tikai viena punkta deficītu – 47:48. Pēdējās ceturtdaļas sākumā Ronalds Klarks ar diviem sodiņiem panāca neizšķirtu 51:51, bet tad neliels atrāviens atkal izdevās ”lauvām”. Trīs minūtes pirms mača beigām Valmiera vēlreiz spēja izlīdzināt rezultātu – 61:61, taču tad jau kārtējo reizi viesi atjaunoja pārsvaru un noslēdza maču savā labā ar 69:64.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Kērtiss Nešs, bet zaudētāju labā tik pat punktus guva Ingus Bankevics.

Valmiera – Liepāja 64:69
Valmiera: Bankevics 18, Klarks 17, Sirsniņš 11, Čavars 6, Eliots 5, Pozņaks 4, Amoliņš 3.
Liepāja: Nešs 18, Štālbergs 13, Porziņģis 10, Kosuškins 9, Graudiņš 7, Vaikulis 4, Pusaudzis 3, Zeltiņš 3, Ansons 2.