Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Bezierunu kapitulācija

06.12.2006 20:30

0

Trešdien “Samsung premjerlīgas” spēlē “Liepājas metalurga” hokejisti izbraukumā ar 2:5 (0:2, 1:3, 1:0) piekāpās vienībai “Rīgā 2000”, kas novembra izskaņā piedzīvoja četru zaudējumu sēriju.

“Liepājas metalurgs”: vārtsargs – Dmitrijs Žabotinskis; pirmā maiņa – Valērijs Fiļimonovs, Pavlo Borisenko, Aleksandrs Jermakovs (uzbrucēji), Mihails Bogdanovs, Ruslans Borisenko (aizsargi); otrā maiņa – Darjus Lelens, Valentīns Feoktistovs, Oļegs Koreškovs, Sergejs Ļouškins, Edmunds Kniksts; trešā maiņa – Sergejs Daņilovs, Viktors Lobačovs, Raitis Pujāts, Georgijs Čirkovs, Kristaps Bužāts; ceturtā maiņa – Povils Verenis, Toms Tiļļa, Gunārs Skvorcovs, Eduards Ivanovs, Aleksandrs Gravšins.

Šonedēļ Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks paziņoja valstsvienības kandidātus, kuri gatavosies “Loto Cup” turnīram, kas no 14. līdz 16.decembrim norisināsies Slovākijā. Ja, gatavojoties izlases iepriekšējam turnīram – “Deutschland Cup”, valstsvienības kandidātos nebija iekļauts neviens “Liepājas metalurga” pārstāvis, tad šoreiz divi – Oļegs Koreškovs un Valentīns Feoktistovs, pie tam, ņemot vērā O.Znaroka izteikumus presē, pēdējais no abiem nosauktajiem jau var sākt kravāt mantas braucienam uz Bratislavu.

Vakardienas spēlē mūsējiem par īstu katastrofu izvērsās spēles sākums – jau mača devītajā minūtē metalurgi atradās zaudētājos ar divu vārtu starpību. Abas reizes laukuma saimnieki pie panākuma tika, spēlējot nevienādos sastāvos, pie tam gan vairākumā, gan mazākumā. Neilgi pēc pārtraukuma rezultāts kļuva šādu pretinieku duelim pavisam nepieklājīgs – vēlreiz realizējot skaitlisko vairākumu, valsts čempioni panāca 3:0 savā labā, uz ko mūsējie atbildēja ar Koreškova precīzu raidījumu. Lai mačā atjaunotu intrigu, liepājniekiem bija nepieciešams gūt vēl vienus vārtus, diemžēl šāds uzdevums metalurgiem izrādījās pārāk grūts. Kļuva pat vēl ļaunāk, jo “Rīga 2000” otrās trešdaļas izskaņā neilgā laika posmā panāca jau 5:1.

Pēdējā trešdaļā, kura vairs neko neizšķīra, mūsējiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, tādējādi nofiksējot mača beigu rezultātu – 5:2 komandas “Rīga 2000” labā.

Nākošo spēli “Liepājas metalurgs” aizvadīs tikai pēc desmit dienām – 17.decembrī, kad izbraukumā tiksies ar vienību “ASK/Ogre”.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:
– Paši nospēlējām ļoti vāji, neko prātīgu uzbrukumā neizveidojot, savukārt rīdzinieki maču aizvadīja organizēti un ar lielu vēlmi uzvarēt. Glābējs nebija arī Žabotinskis, tiesa, arī vainot viņu īpaši nevar.