Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Aicina iesniegt projektus mācību motivācijas palielināšanai

Aicina iesniegt projektus mācību motivācijas palielināšanai
Foto: liepajniekiem.lv
21.09.2018 16:01

liepajniekiem.lv

Liepājas pašvaldība aicina jauniešu organizācijas no 21. septembra līdz 31. oktobrim iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta “Pumpurs” ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības, portālam ziņoja Liepājas pašvaldības reģionālā koordinatore, bērnu tiesību aizsardzības speciāliste Dace Liepa.

Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam.

“Pumpurs” projekti ir vērsti uz izglītojamo motivācijas palielināšanu, lai riska grupā esošie jaunieši nepārtrauktu mācības priekšlaicīgi, kā arī izglītības turpināšanu un pašu jauniešu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē.

Papildus individuālajam atbalstam, ko jau saņem skolēni projekta “Pumpurs” ietvaros, tiks atbalstīti arī jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Jaunatnes iniciatīvas ierosina, izplāno un īsteno paši jaunieši. Projektus var iesniegt jaunatnes organizācijas, biedrības vai nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, arī jauniešu iniciatīvu grupa sadarbībā ar reģistrētu jaunatnes organizāciju vai biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni. Vienam projektam pieejamais finansējuma apmērs ir 4600 eiro. 

Projekti iesniedzami līdz 2018. gada 31. oktobrim pulksten 17.

Projektus var iesniegt:

  • personīgi Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, Uliha ielā 36,

  • pasta sūtījumā, adresējot Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldei, Uliha ielā 36,

  • elektroniski, nosūtot uz e-pastu [email protected],

  • elektroniski kā elektronisku dokumentu uz e-pastu: [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli