Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Amatieriem vēl viens panākums

20.12.2007 18:58

0

Latvijas Basketbola amatieru līgā kārtējo uzvaru izcīnījuši “Liepājas papīra” basketbolisti, kas šoreiz izbraukumā ar 75:66 pārspēja “Talsu” komandu. Pēc iepriekš zaudētās spēles cīņā ar “Zemgales” basketbolistiem mūsējiem, lai pēc Jaungada nedalītu līderu godu ar vēl divām komandām, bija nepieciešama uzvara. Jau mača pašā ievadā liepājnieki ieguva iniciatīvu, tomēr, tāpat kā laukuma saimniekiem, arī “Liepājas lauvu” fārmklubam sākumā kliboja metienu precizitāte.

Pirmajā puslaikā viesiem izdevās iekrāt pavisam niecīgu pārsvaru, kas spēles izskaņā solīja spraigu cīņu, tiesa, pārliecinošāk uzvarot trešo ceturtdaļu, mūsējie vadības grožus pretiniekiem neatdeva ne uz mirkli. Spēles galotnē talsinieki mazliet saasināja situāciju laukumā, tomēr šaubas par uzvarētāju neradās, un liepājnieki izcīnīja septīto uzvaru. “Liepājas papīra” komandā atkal rezultatīvākais bija Artūrs Freimanis, kurš guva 21 punktu, bet Kristapa Frīdenberga rēķinā 14.

Nākamo maču mūsu basketbolisti aizvadīs 8.janvārī, kad izbraukumā tiksies ar Ventspils komandu “Variants”.