Čellu trio “Melo–M” 20 gadu jubilejas koncerts Liepājā
Čellu trio ”Melo–M” šogad svin 20 gadu jubileju un par godu šim notikumam pēc veiksmīgiem, ar stāvovācijām pavadītiem koncertiem turpina jubilejas turneju Liepājā.
Apmaksāta informācija
Pa šiem divdesmit grupas pastāvēšanas gadiem grupai ir izveidojies milzīgs repertuārs ar dažādāko žanru un stilu skaņdarbiem, tādēļ katrā koncertā būs citāda koncertprogramma, pielāgojot to vietai un laikam.
Koncertos izskanēs tautas mūzika, pasaules mūzika un enerģiskākie pop un rock mūzikas hiti, kā arī komponista Kārļa Auzāna orģinālmūzika no kinofilmām un Dziesmu un deju svētku repertuāra.

Čellu trio uzstājies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem, kā arī koncertējis un guvis atzinību daudzās pasaules valstīs.
“Melo-M” īpašais šarms – tā ir spēja apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, virtuozu izpildījumu, rokmūzikas atraktivitāti un pašiem savu stilu. Kopā ar čellu trio uz skatuves uzstāsies viens no Latvijas talantīgākajiem perkusionistiem Miķelis Vīte.
Biļetes uz koncertu: Biļetes uz MELO-M 20 gadu jubilejas koncerts Liepāja, Brīvības iela 39 2025. gada 11. oktobris, sestdiena, 19:00 Liepājas OC Rožu zāle