Trešdiena, 17. aprīlis Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Valentīna diena. Mūsdienās ar auto sirdi neiekarot

Valentīna dienā cilvēki izrāda savu mīlestību un rūpējas par romantiskajiem partneriem, dāvina ziedus, dāvanas un savu sirdi. Portāls vēlējās noskaidrot, vai romantisko jūtu paušanai noder arī automašīnas?

Valentīna diena. Mūsdienās ar auto sirdi neiekarot
Ilustratīvs (Foto: Priscilla Du Preez 🇨🇦 on Unsplash)
Ilustratīvs (Foto: Priscilla Du Preez 🇨🇦 on Unsplash)
14.02.2024 10:50

liepajniekiem.lv

1. Kurš ir pats romantiskākais auto?
2. Jūsu pikantākais piedzīvojums automašīnā?
3. Kam jābūt līdzi, lai, braucot randiņā, tas izdotos?

Es ieteiktu gulēt gultā, tur ir krietni ērtāk

Viktors Ellers, aktieris un autosportists

1. Paši romantiskākie auto noteikti ir tie, ar kuriem asociējas jaunība, pirmās aizraušanās, mīlestības, piedzīvojumi. Katram tas ir savs, tāpēc jau viens visu mūžu brauc ar “Audi”, cits atkal ar “BMW”.

Ja runājam par mani, tas noteikti būtu “BMW M3 E30” baltā krāsā. Tieši šis konkrētais modelis, klasika, ko ražoja 1988.–1989. gadā, ir mans sapnis vēl joprojām kopš bērnības.

Parasti iespēja piepildīt sapni ar laiku kļūst aizvien reālāka.

Šajā gadījumā ir tā, ka ar katru gadu mans sapnis paliek aizvien nereālāks. Šis auto maksā krietni vairāk nekā pilnīgi jauns modelis no salona.

Vai ar šo varētu iekarot manu sirdi? Ja ar to ierastos mana sieva, tad pilnīgi noteikti.

2. Saprotu, ko jūs ar to pikanto domājat (smejas)! Tomēr man romantiskākais, ko atminos saistībā ar auto, bija laiks, kad mēs ar sievu vienkārši iekāpām mašīnā un devāmies apceļot Eiropu. Tas gan bija pirms kādiem desmit gadiem.

Mums nebija konkrēta mērķa, zinājām tikai virzienu. Mēs bijām jauni, brīvi… Tas bija baigi foršais brauciens. Visi ceļi vaļā.

Gala rezultātā aizbraucām līdz Vīnei Austrijā. Godīgi sakot, pats gala mērķis mums lika mazliet vilties, jo ceļā redzējām daudz ko skaistāku un iedvesmojošāku.

Bet vispār, ir nācies arī nakšņot mašīnās, tas bija laikā, kad dzinu mašīnas no Vācijas.

Iespējams, tur ir sava veida romantika, tomēr es ieteiktu gulēt gultā, tur ir krietni ērtāk.

3. Lai dotos romantiskā randiņā, ir tikai viens nosacījums, kam tajā mašīnā ir jābūt. Tā ir otrā pusīte, ar kuru jūs patiešām vēlaties pavadīt to vakaru kopā.

Visu pārējo var sadabūt uz sitienu, kafija arī vienmēr būs pieejama degvielas uzpildes stacijās. Ja būs īstais cilvēks, atmosfēra nebūs īpaši jāuzbur.

Protams, var taisīt pikniku ar augļiem, jūras veltēm un visu pārējo, bet dažreiz tas viss var būt lieki. Lai gan būtu interesanti pavērot, kā divi jaunieši Karostā uz mola ēd austeres.

Mašīna un romantiski brīži īpaši neiet kopā

Beatrise Jākobsone, “BMW” mīļotāja

1. Kaut kā uzreiz gribas pārslēgties uz to mašīnu tehnisko pusi. Tādā gadījumā es teiktu, ka visromantiskākais šķiet CLA klases “Mercedes”. Nekādi citi auto modeļi man īpaši ar romantismu nesaistās.

Krāsa varētu būt balta, iespējams, tādēļ, ka zemapziņā tas saistīts ar kāzu tematiku.

Mana mīļākā auto marka ir “BMW”, un tā noteikti neiederas kategorijā “romantisms”, tad nu “Mercedes” vismaz kaut kādā vīzē tur iederas.

Titulu “visneromantiskākais” es piešķirtu automašīnai “Opel Combo”. Tam bulciņvāģim līdz romantikai ir pavisam tālu.

2. Par pikantērijām auto… no desmit gadus vecas vēstures atminos, ka agrāk bija tāds uzskats, ka jaunas mašīnas ģimenes dzīvē ir īpaši jāiesvēta. Nu tas tā īsumā (smejas).

Visādi citādi

man šķiet, ka mašīna un romantiski brīži īpaši neiet kopā, ja vien tas nav kāds kabriolets vai auto, pa kura lūku var vērot zvaigznes.

Iespējams, esmu cilvēks, kuram šajā plānā ir slikta izdoma, tomēr romantiku es iztēlojos savādāk. Turklāt ar auto jau sen nav iespējams iekarot sievietes sirdi. Šodien tas neparāda ne cilvēka turību, ne statusu, ja man dod līzingu, tad varu dabūt arī auto.

Man liekas, mūsdienās svarīgāk par finansiālo pusi ir tas, lai vārdi sakrīt ar darbiem.

Beatrise un suns Lakijs agrāk braucienus baudīja ar dažādu marku auto, bet šobrīd gan Beatrise atgriezusies pie mīļākās markas un ikdienā vada ”BMW”. Foto: no Beatrises Jākabsones privātā arhīva

3. Braucot uz romantisku randiņu ar auto, tajā nevajadzētu uzturēties pārāk ilgi.

Jā, mēs varam doties kādos pārbraucienos, ceļojumos, tomēr tas ir tikai un vienīgi pārvietošanās līdzeklis. Tāpēc ziemas laikā es ieteiktu ņemt līdzi termokrūzi ar siltu dzērienu, vasaras vakarā kādu plediņu, ja reiz ieplānota pastaiga gar jūras krastu.

Arī limuzīni, kas agrāk bija populāri kāzās un citos romantiskos mirkļos, savu statusu jau ir zaudējuši. Tagad tos vairāk izīrē kādām ballītēm.

Es vēnas pārgrieztu, kur nu vēl randiņā kādu vest

Žigimants Krēsliņš, ceļotājs

1. Visromantiskākais auto nepārprotami ir “Volkswagen T4”. Pirmkārt, jau tāpēc, ka tas ir manējais, otrkārt, tāpēc, ka es pats viņam visu iekšu esmu taisījis, pielāgojis.

Busiņš pats par sevi ir pelēkā krāsā, bet nu tas ir notetovēts no vienas vietas līdz otrai ar uzlīmēm. Tur ir vikingu tēma un Latvijas karogs, briedis – nu tādas štelles.

Visnesimpātiskākais auto pasaulē man šķiet tas nabaga fiatiņš, kurš izskatās tā, it kā būtu pa purnu dabūjis.

Precīzu nosaukumu neatceros, bet lampiņas viņam ir zem logiem un tad tur ir tāds pagarinājums, spics purns. Katru reizi, kad viņu redzu, domāju – nu kā kaut ko tādu var izgudrot?

Ja man ar tādu liktu braukt, es vēnas pārgrieztu, kur nu vēl randiņā kādu vest.

2. Cik nu romantisks vai pikants, bet tagad, kad bijām Korsikā, novietojām auto atļautā vietā, neko sliktu nedarījām, tomēr nakts laikā vietējie izlēma, ka labs veids, kā mūs sveicināt, būtu ar akmeņiem. Par ko, tā arī nesapratām.

Nezinu, cik romantiski tas skaitās, bet nu mēs ar sievu tur bijām divatā. Ilgi tas paliks atmiņā.

3. Kam jābūt randiņā līdzi? Nu re, atkal varam atgriezties pie mana busiņa. Tātad – jābūt gultai, iespējai pagatavot ēst un nomazgāties. Man liekas, ka randiņu kategorijā tas viss atbilst un mans busiņš to var piedāvāt.

Vienīgais, kā man nav, bet būtu svarīgi, – tualete. Bet nu to var arī krūmos vai benzīntankā.

Es apzinos, ka ar T4 diezin vai es varētu iekarot dāmas sirdi, ja nu vienīgi viņa būtu tikpat pasista kā es, tomēr uzskatu, ka auto labi parāda arī braucēja personību.

Uzziņai

Valentīndiena pie auto stūres

Kā sagatavot auto romantiskam izbraukumam?

Pirms sēsties pie stūres un doties savas dzīves romantiskākajā braucienā – kārtīgi jāpadomā, vai tas nebeigsies, pirms būs vēl sācies.

Pirms dodamies uz randiņu, mēs sakopjamies un pucējamies, lai atstātu uz sevi vislabāko iespaidu. Tad kāpēc to nedarīt arī ar savu auto?

Lai cik skaisti būtu tava auto lietie diski –  netīri tie liecinās par nevīžību. Šīs būtu tās lietas, kurām būtu jābūt sakoptām, pirms uzņemat pasažierus.

– Auto tehniskais stāvoklis – ar šo noteikti būtu jāsāk, jo nobeidzies motors vai caura riepa var nozīmēt potenciāli laba randiņa beigas.

– Auto vizuālais stāvoklis – tas ir pirmais, ko cilvēki pamana, redzot automašīnu.

Vispirms pārliecinies, vai tavs spēkrats ir nomazgāts un ir tīri tava auto lietie diski. Šo elementu nospodrināšana vien spēj radīt ievērojamus uzlabojumus kopējā izskatā.

– Salons – kad auto no ārpuses izskatās, cik labi vien iespējams, ir laiks atvērt durvis savai dāmai un aicināt sēsties iekšā.

Lai brauciens būtu patīkams un gaisotne nepiespiesta, svarīgi ir parūpēties par iekšējo klimatu – atbrīvoties no liekiem priekšmetiem salonā (ēdiena iepakojumi, atstāti aizmirsti apavi u.c.), iztīrīt salonu (panelis, sēdekļi, paklāji) un vajadzības gadījumā uzkarināt kādu gaisa atsvaidzinātāju.

– Mūzikas izvēle – mēdz pienākt brīži, kad sarunas nenorit tik aktīvi, kā gribētos, tāpēc vienmēr pastāv iespēja paklausīties mūziku.

Šādās reizēs ir jāatceras, ka būtiskākais ir iepriecināt savu līdzbraucēju, un, iespējams, randiņš nebūs tā reize, kad palielīties ar savu mūzikas kolekciju.

Izvēlies kaut ko, kas patīk tavai meitenei, vai arī atrodi tādu mūziku, kas ir izturējusi laika pārbaudi un derēs jebkurā situācijā.

Kurp doties Valentīndienā?

– Atpūta pie dabas – daba mēdz pārsteigt arī aukstajos periodos, un, ja izvēlēts ir pareizais apģērbs, tad arī pastaigas var būtu visnotaļ patīkamas.

Brauciens līdz kādam dabas rezervātam vai jūras krastam var būt īpaši jauks, ja līdzi ir paņemts termoss ar siltu dzērienu. Auto apsildāmie sēdekļi ir ļoti labs papildinājums pēc ilgākas pastaigas vēsā dienā.

– Viesnīca vai atpūtas namiņš – ja neciešat aukstumu, tad piemērotāks varētu šķist kādas attālākas pilsētas viesnīcas vai meža namiņa apmeklējums.

Tā ir iespēja izbaudīt apkārtējos skatus salona komfortā ar mājīgu galamērķi vakaram divatā.

– Ceļš bez noteikta galapunkta – tikpat labi nav nepieciešams nonākt konkrētā vietā. Ir iespējams izbaudīt laiku, vienkārši braukājot un sarunājoties.

Ideāli, ja vēl brauciena laikā var atrast kādu skatu laukumu, lai būtu iespēja pilnībā pievērsties savam randiņa partnerim.

Avots: riepas1.lv

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz