Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 14. decembris

Vārdadiena: Auseklis, Gaisma

Autortiesības

Portālā publicēti laikraksta "Kurzemes Vārds" materiāli, izņemot gadījumus, ja norādīts cits autors.

Pārpublicējot portālā www.liepajniekiem.lv  ievietoto informāciju, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām atsauce uz portālu ir obligāta (internetā jāpievieno aktīvs links).

Portālā izmantoto aģentūru informatīvo vai foto materiālu kopēšana, arhivēšana, pārveidošana vai pārpublicēšana citos medijos kategoriski aizliegta.

Lai izmantotu ievietotos oriģinālos fotomateriālus, saskaņošana ar portālu www.liepajniekiem.lv – obligāta.

Iesūtot publicēšanai informāciju portālā www.liepajniekiem.lv, jūs nododat portālam visas autortiesības šīs informācijas izmantošanā. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt naudas atlīdzību no www.liepajniekiem.lv par iesūtītās informācijas izmantošanu, ja nav notikusi atsevišķa vienošanās.

Portālā publicēto autoru viedokļi var atšķirties no portāla veidotāju viedokļa. www.liepajniekiem.lv patur tiesības izdzēst diskusijas, komentārus un sludinājumus, kuri neatbilst LR reklāmas likumam.