Sestdiena, 29. augusts Aiga, Armīns, Vismants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Latgale: Hokeja klubs ”Viļāni” triumfē ”Pagānu Pieczemju kausā”

25. jūlijā ”Kurbads” ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs ”Pagānu Pieczemju kauss”, kurā savā starpā sacentās komandas no četriem Latvijas vēsturiskajiem novadiem – Latgales (HK ”Viļāni”), Sēlijas (HK ”Sēļi”), Kurzemes (”Kuldīgas Hercogi”) un Vidzemes (HK ”Pagāni”). Latgali turnīrā pārstāvēja HK ”Viļāni”, kas ar pārliecinošu sniegumu izcīnīja čempionu titulu.

Latgale: Hokeja klubs ”Viļāni” triumfē ”Pagānu Pieczemju kausā”
HK “Viļāni” turnīru aizvadīja bez zaudējumiem, uzvarot visās četrās spēlēs (Foto: Publicitātes)
30.07.2026 04:10

"Vietējā Latgales Avīze"

HK ”Viļāni” turnīru aizvadīja bez zaudējumiem, uzvarot visās četrās spēlēs. Pirmajā mačā Latgales komanda ar rezultātu 8:1 pārspēja HK ”Sēļi”, turpinājumā ar 2:1 pieveica ”Kuldīgas Hercogus”, bet grupu turnīra noslēgumā ar 5:2 uzvarēja mājiniekus HK ”Pagāni”.

Finālā HK ”Viļāni” vēlreiz tikās ar HK ”Pagāni” un demonstrēja pārliecinošu sniegumu, izcīnot uzvaru ar 4:0. Turnīra laikā komanda guva 19 vārtus, savos vārtos ielaižot vien četras ripas un apliecinot gan augstu meistarību uzbrukumā, gan stabilu sniegumu aizsardzībā.

HK ”Viļāni” ar pārliecinošu sniegumu kļuva par ”Pagānu Pieczemju kausa” ieguvēju, nogādājot trofeju Latgalē.

HK ”Viļāni” pateicas turnīra organizatoriem par lieliski sarīkotajām hokeja sacensībām, pretinieku komandām par sportiskām un aizraujošām spēlēm, kā arī līdzjutējiem par sniegto atbalstu visas turnīra dienas garumā. Ar šo panākumu ”Pagānu Pieczemju kauss” dodas uz Latgali, bet HK ”Viļāni” savu vārdu vēlreiz apliecinājuši kā viena no spēcīgākajām amatieru hokeja komandām reģionā.

Projektu ”Novadu balsis skan radio” nr. 2026.LV/RMA/1.6.4/001/L3 finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņu saturu atbild SIA ”Vietējā”.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz